Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Z perspektywy czasu dziwi mnie, że tych parę lat temu tak wiele starszych ode mnie osób o wolno-rynkowym, czy wręcz libertariańskim nastawieniu dało się ponieść temu całemu kultowi żołnierzy wyklętych. ( )

Może i owszem "lefffaków dupa boli"-ale owi wyklęci są raczej idolami dla zdeklarowanych prawako-konserw i faszyzatorów, niż dla osób jakkolwiek wolnościowych. ()

Z czasem uświadomiłem sobie, że niezależnie od tego jaki mit "walki o wolność" im dorobiono, i ile nienawiści wylały na nich pomioty stalina...to gdyby większości z tych żołnierzy wyklętych (wychowanych przecież w etatystycznej i nacjo-neofeudalnej II RP () spytać się o rzeczy fundamentalne...

...takie jak liberalizm gospodarczy, indywidualizm czy wartości demokratyczne w ich wymarzonym kraju-ich odpowiedzi byłyby zwyczajnie nie do pogodzenia z ideą wolności. ( ͠° °)

Ba! Pewnie co bardziej wyrywni z nich już przy pytaniach o tym co sądzą o takich "herezjach" jak świeckie państwo odcięte od jakiegokolwiek wspierania kościółka, i dającego ogółem nieskrępowany obyczajowy luz dopóki "uczestnicy" wyrażają dobrowolną zgodę...

...to gdyby mogli to już w tym momencie sięgaliby za kolby pistoletów czy peemów-będąc przekonanymi, że oto mają przed sobą bezczelnego wroga "wielkiej dumnej pylzki narodowej". () ¯\
(ツ)_/¯

#bekazprawakow #libertarianizm #polityka #zolnierzewykleci #korwin #wolnosc
Pobierz j.....r - Z perspektywy czasu dziwi mnie, że tych parę lat temu tak wiele starszych o...
źródło: comment_1636977816xDKYgF8MvArs08f7K3Joo5.jpg
  • 1
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wpis w stylu: "konserwy populistycznie chcą wrócić do dawnego prostego i poczciwego świata, który nigdy nie istniał-a oni sami też tych wartości są zaprzeczniem"