Wpis z mikrobloga

@entrop: no wyszedł, własnie strasznie szybko. Trójka mnie nie przekonała, wymęczyłam do końca, ale nawet nie chciało mi się robić pobocznych misji, bo latanie za królikami po lesie mi się średnio podobało :]
  • Odpowiedz
@gugas: no niektóre poboczne (myślę głównie o morskich) były fajniejsze niż oś główna. dlatego myślę, że jeśli nie skopali, a jeszcze poprawili bitwy morskie, to IV będzie dobrą grą. tak na prawdę jedyne co mnie niepokoi to brak dachów na trailerach. to była główna bolączka trójki

#prawdziwespoilery:

  • Odpowiedz
@entrop: bitwy morskie były spoko, ale i tak wszystkie były takie same, i po rozegraniu kilku już mi się znudziło. tu ma być więcej. Już włączam xboxa i dam Ci później znać, jak to wygląda:] Z tymi dachami to faktycznie kasztan.
  • Odpowiedz
@entrop @gugas Ja juz gram od wczoraj, na razie zwiedzam Hawane. Podoba mi sie zdobywanie skrzyń ze skarbami, nie ma juz włamywania sie, jest za to kopniecie w zamek w pirackim stylu :D

A mapa morska robi wrazenie, jest ogromna!
  • Odpowiedz
@Mateusz: @entrop: jest o wiele lepszy niż III, takie pierwsze wrażenie. Są dachy, dużo dachów, walka sprawia wrażenie nieco trudniejszej też. Ale to dobrze:]

Faktycznie wielka mapa i bardzo dużo questów pobocznych. Póki co jest fajnie, też łażę po Hawanie:]
  • Odpowiedz