Wpis z mikrobloga

Jak mnie #!$%@?ą te pseudoprofesjonalne recenzje androidowych smartfonów. Wiosną tego roku sprzęty ze snapdragonem 600 były superhiperniesamowicieszybkie i system śmigał "incerdibly fast!" a po pół roku smartfon z takim samym prockiem jest wolny i przestarzały (no bo jest już snapdragon 800 przecież) i już android zaczyna na nim lagować... Ja rozumiem, że cały smarfonowy rynek jedzie na idiotycznej wojnie na gigaherce, rdzenie i gigabajty ramu ale doprowadzili to do jakiejś histerii już. Szykowałem się do zmiany telefonu na jakiś nowszy ale chyba dam sobie spokój :/

#android ##!$%@? #bulwers
  • 31
@l_uke: (#) Tym, że po dodaniu stacji dokującej i monitora może robić z aniezłej klasy laptop ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja za 700zł (o ile mnie zmuszą do zapłacenia VAT) będę miał "krówkę" z 4,5" wyświetlaczem o rozdzielczości większej niż typowy netbook, 1GB ramu jak w netbooku, 4GB pamięci i 4 4dzenie po 1.5GHz. Bateria ~12Wh.
@l_uke: nie no tutaj to przesadziłeś. Pomyśl, że smartfon o wydajności netbooka musisz upakować na jeszcze mniejszej przestrzeni, z kilkunastoma czujnikami i oprogramowaniem do tego wszystkiego, jakieś aluminium nie ma tu nic do rzeczy.
@l_uke: dziś nowy android, ma być lepiej zoptymalizowany. Poczekaj trochę aż napaleńcy zaczną sprzedawać swoje nexusy 4. Możliwe też, że google zostawi N4 w sprzedaży i po prostu obniży cenę.