Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miniacz: czy dostanie lepsze warunki to nie wiem ale na pewno poprowadzi za rączkę przez cały proces i tak skomponuje wniosek żeby to jak najlepiej wypadło w oczach banku. W Poznaniu Tomasz Dyjak, kiedyś urzędował przy placu wolności, teraz chyba gdzieś na świętym Marcinie.
@miniacz: z tego co wiem doradca ma kasę z banku za załatwienie klienta. A żeby mógł tego klienta zdobyć może Ci zaproponować w danym banku trochę lepsze warunki niż byś dostał z ulicy. W zależności który doradca z którymi bankami będzie dogadany to na te będzie miał lepsze oferty.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@miniacz: doradca ma bazę ofert kredytów i może się przefiltrować po preferencjach i warunkach. Kasę tj. prowizję dostaje z banku za sprowadzenie klienta, to się do tego nie dokładasz. Od siebie mogę polecić Wiesława Budniaka
@miniacz: wciskali mi ubezpieczenie na życie a miałem już jedno, do tego jakąś kartę studencką z ubezpieczeniem. Powiedziałem, że może wezmę to ubezpieczenie ale najpierw chcę to wszystko załatwić, a w tym momencie 3 ubezpieczenia bez sensu, niech chociaż ta karta studencka się skończy. To efekt był taki, że mieli się odezwać z listą mieszkań, do dziś brak kontaktu to już z 5 lat może być. W każdym razie wiele osób