Wpis z mikrobloga

Hey @a__s i @Moderacja może przypomnę Wam coś...

Josef Mengele (ur. 16 marca 1911 w Günzburgu, zm. 7 lutego 1979 w Bertiodze, Brazylia) – niemiecki lekarz, SS-Hauptsturmführer, doktor medycyny i antropologii, zbrodniarz wojenny zwany Aniołem Śmierci.

screen pochodzi z komentarzu dotyczących szczepień wśród Żydów ortodoksyjnych, Wasza gwiazda moderacji nKb uwaliła mi inne wulgarne zgłoszenia antysemickich komentarzy. Może sami przeglądniecie co tam jest wypisywane przez takie osoby jak: @ChrisChansMother @stanq87 @SillyWombat @Legion616 @Shmoikel @fren
https://www.wykop.pl/link/6363467/sad-rabiniczny-w-nowym-jorku-orzekl-o-zakazie-podawania-i-promowania/

Do swoich eksperymentów ofiary wybierał spośród tysięcy więźniów żydowskich i romskich, przywożonych na rampę w Birkenau. Bliźnięta i inne ofiary jego eksperymentów były przetrzymywane w stosunkowo dobrych warunkach, jednak przeprowadzane eksperymenty były bardzo okrutne. Badania rozpoczynały dokładne pomiary czaszek, uszu, nosów i innych cech zewnętrznych badanych dzieci. Potem były one zabierane do szpitala męskiego, gdzie dokonywano badań anatomicznych. Następnie bliźnięta i karłów poddawano okrutnym badaniom bez znieczulenia. Wykonywano amputacje, punkcje lędźwiowe, wstrzykiwanie bakterii powodujących tyfus, umyślne zakażanie ran i inne. Mengele wielokrotnie rozkazywał przeprowadzenie całkowitej wymiany krwi między parami bliźniąt. W obozie miał dwie pracownie eksperymentalne oraz salę do przeprowadzania sekcji zwłok, ulokowaną w jednym z krematoriów.

A ty #nkb ty już sam wiesz co...

#antysemityzm #polskiantysemityzm #moderacja #moderacjacontent #bekazprawakow
s.....s - Hey @a__s i @Moderacja może przypomnę Wam coś...

Josef Mengele (ur. 16 m...

źródło: comment_163691316447YsCxAv3tMQCdw3w4xS5N.jpg

Pobierz
  • 17
Nie mam pojęcia o co ta drama ale jest mi z tego powodu bardzo wszystko jedno. Dorośnij opie bo świat się nie kręci wokół żydów ))[]