Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@aikonek: bo ja chce do nich oddać samochód. Zależy mi trochę, ale olewają mnie. Dzwoniłem w środę. Babeczka mówi abym napisał maila, wtedy wyślą mi wycenę. Napisałem maila i cisza. Dzwonie w piątek, proszę podać numer konsultant oddzwoni. No i cisza. Jutro uderzam ostatni raz. Normalnie bym olal po pierwszym razie, ale samochodu już nie mam od ponad miesiąca
  • Odpowiedz
@Fritzowski: ceny zabójcze, trzeba się dobijać, jakość niczym się nie wyróżnia i ogólnie przepłacanie za markę. Podobnie vagserwis. Jak komuś nie zależy na aucie zastępczym, znanej nazwie, wielkiej hali rodem z katalogów warsztatowych, to są inne warsztaty godne polecenia.
  • Odpowiedz
@Fritzowski: robię tam swój samochód od 4 lat. W porównaniu do innych mechaników pełną profeska. Zawsze przed oddaniem umawiają się na kwotę do jakiej mogą robić bez telefonu. Jeśli znajdą coś jeszcze to dzwonią zapytać co z tym zrobić. Zawsze też samochód jest gotowy na umówioną godzinę. W sumie polecam. Jeśli chodzi o ceny to... Wychodzę z założenia że nie stać mnie na tanich specjalistów :)
  • Odpowiedz
@Fritzowski: ciężko mi porównać bo od czterech lat robię tylko u nich. Jednak wcześniej robiłem u mechanika na wyjeździe do Dobrzykowic. Miałem wrażenie że są trochę drożsi jeśli chodzi o robociznę. Przy czym nie zdarza się tak że umawiam się na wymianę oleju a oni mi jeszcze płyn w reflektorach wymienili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz