Wpis z mikrobloga

@Pethaf: A te piewczywo nie jest z poprzedniego dnia? Bo skoro na przecenie jest to nie jest raczej z tego samego dnia.
No chyba, że dział to tak jak w lidlu - godzinę przed zamknięciem sklepu pieczywo jest sprzedawane -50% bo nie mają co z tym zrobić
@Pethaf: Dwudniowemu pieczywu „niczego nie brakuje”?
Stary, nie wiem, może w Dino jest inne pieczywo ale ja kiedyś kupiłem bułki zwykle i słodkie w biedronce, które było wystawione rano a ja kupiłem wieczorem i już to było odczuwalne w jedzeniu. Powiedziałem sobie, że wole coś innego zjeść niż pieczywo przelewane przez np. 10h w sklepie a co dopiero pieczywo z dwóch dni XD Ja Twój wpis traktuje jako bait xD
@b8uje: w biedrze masz mrożony syf z środkami antygrzybicznymi, które sieją ci ferment w kichach. A Dino ma podpisane umowy an dostawę pieczywa z lokalnymi piekarniami.
w biedrze masz mrożony syf z środkami antygrzybicznymi


@Pethaf: sam jesteś środkiem antygrzybicznym, ja sam jak robię ciasto na coś to zawsze robię więcej i zamrażam, bo tutaj taka podpowiedź dla ciebie, mrożone nie potrzebuje żadnych środków, bo temperatura to konserwuje xDD
a smakuje tak samo jak świeże po upieczeniu.
@Pethaf: niejadalne w jakim sensie? jakie pieczywko konkretnie, to co mają wypiekane na miejscu czy już zapakowane w worki z fabryki?

ja jak kupuje chleb w lidlu to wytrzymuje bez problemu do tygodnia, jak nie jest szczelnie owinięte, tylko jak się już za bardzo zeschnie to wystarczy nawilżyć i do mikrofali i jest jak świeżo upieczone znowu, i tak u mnie chleb stoi długo bo nie jem go dużo.
pieczywo wieczorem jest już niejadalne?


@Pethaf: Niejadalne pieczywo to spleśniałe pieczywo. Jesteś po prostu zbyt wybredny. Jadam kilkudniowy chleb (nie z Biedry, na pewno bez ulepszaczy), ciężko mi go przełknąć czasem bo jest już trochę suchy ale na pewno nie moge powiedzieć aby był niejadalny. Nieładnie marnować żywność.
@pieczony-ziemniaczek: To ja jestem wgl zbrodniarzem wojennym bo czasem mrożę pieczywo i po rozmrożeniu jest normalne (nie marketówki), czasem bułki jak kupię więcej przeleżą w chlebaku 2-3 dni i tak je #!$%@?. Robią się twardsze niż świeże ale zjadam je albo takie jakie są albo wrzucam do mikrofali posmarowane masłem, jakiś ser i szynka i mam biedatosty. Prawda jest taka że prawdziwe pieczywo to powinno zczerstwieć a nie pokryć się pleśnią