Wpis z mikrobloga

: O tym jak to należy #!$%@?ć po 16 godzin i za pół darmo u janusza, opowiadają najczęściej sami janusze bo chcą mieć takich pracowników


@M_xxx: Nie. Najczęściej obecnie o tym mówią osoby którym w życiu wyszło i powołują się na to, że "#!$%@? na swój sukces", pieprząc coś o 16 godzinach. Gdzie rzeczywistość jest taka, iż pracowali normalnie jak każdy, nieraz realnej pracy też było mniej niż 8h, ale no
@onpanopticon: Tak, przedsiębiorcy są bardzo kreatywni w zaliczaniu sobie różnych czynności do pracy.
W przypadku normalnego pracownika jest nad nim jakiś pilnowacz co go pilnuje, ja np. codziennie daję raport co zrobiłem. Przedsiębiorca nikomu nie daje żadnego raportu. Nikt go nie rozlicza. On sobie potem tworzy swoje baśnie, jak to się golił i myślał w tym czasie jednocześnie o firmie więc w tym czasie pracował, albo jak był na wakacjach to
@M_xxx: Sam jestem przedsiębiorcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) i na swoje jestestwo nie narzekam. Ale no nie będę nikomu wciskał kitu ile to ja nie pracuję. Fakt, mam 2/3 miesiące w roku, gdzie faktycznie #!$%@? po 13/14 godzin, tylko potem miesiąc, albo i dwa mam wywalone jajca i nie robię nic.

Mógłbym też tak #!$%@?ć ile to ja nie pracuję, ale po co. Tak to ja sobie