Wpis z mikrobloga

Wstałem tydzień temu, z uczuciem derealizacji/odrealnienia. Jakbym ja nie był sobą, lub świat był inny.
Myślałem ze przejdzie samoistnie, jak ból głowy. Nie przejmowałem się tym najpierw. Wczoraj miałem pierwszy poważny atak paniki w związku z tym(za dużo myślenia o tym).
Cały dzień teraz leżę, z #!$%@? samopoczuciem.
Jak słyszę ze niektórzy to mają po parę lat to załamka totalna.
Nie chce się żyć, ehh (,)
#przegryw #depresja #derealizacja #pytaniedoeksperta
  • 10
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sadomason: coś w tym jest. Im dłużej doczytujemy tym jest większa szansa na doszukanie się cechy dla jakiejś choroby, a to już krok od hipochondrii. Czyli przekonanie osoby, że jest chora, bo doczytała się o dolegliwości X jaką aktualnie odczuwa w chorobie Y. Też niestety mam nerwice lękową i #!$%@? straszna z tym.

@Smutny_procesorr: witam w klubie. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Smutny_procesorr: tak średnio - raz #!$%@? raz lepiej. Dzisiaj w pewnym momencie wziął mnie atak lęku panicznego mimo, że teoretycznie nie było niczego co mogłoby go wywołać. Ot tak, przyszedł znikąd. Myśli same się ogarnęły podczas oglądania dzisiejszego wyścigu F1 i od tamtej pory jest lepiej. Mam zaleconą psychoterapię, ale nie chce mi się wydawać na to kasy. Gdyby nie było pandemii wydaje mi się, że byłoby o wiele lepiej -
  • Odpowiedz