Wpis z mikrobloga

Mam 27 lat, jestem facetem.
Szukałem ostatnio mieszkania.
Wykonałem około 40 telefonów z ogłoszeń.
Każda osoba która odbierała zwracała się do mnie "proszę pani".
Wynająłem pierwsze mieszkanie przy którym przez telefon usłyszałem "proszę pana".

(Śmieszkuję oczywiście - były bardziej przyziemne powody. Ale niesmak pozostaje)
#incel #blackpill #przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jakispasek: głos przecież łatwo zmienić, do pewnego stopnia oczywiście dodatkowo uważam ze to nie jest jakaś wada jeśli chodzi o stosunki damsko męskie, jest w #!$%@? facetów którzy ruchaja albo są z związku a maja głos jak ostatnie cipy (oczywiście bez obrazy, ale chciałem narysować analogie ze głos to nie jest coś znaczącego jakby się wydawało)
  • Odpowiedz
@jakispasek: do 33 roku życia mnie często mylono z kobietą przez telefon przez głos. Poszedłem do foniatry i okazało się, że miałem "przetrwały głos fistuowy". Anotomicznie wszystko ok, tylko nie umiałem używać tego co miałem. Wystarczyła praca z logopedą. Mogę Ci nawet podesłać próbki "przed" i "po", jeśli znajdę. Udaj się do specjalisty i tyle.
  • Odpowiedz
@raphnawykop: Ale to nie jest według mnie problem z którym warto walczyć i wydawać pieniądze na lekarzy. Problem trwa kilkanaście sekund i tylko i wyłącznie jak dzwoni do mnie ktoś kto mnie nie zna (i próbuje mi najczęściej wcisnąć chwilówkę, więc i tak niech #!$%@?), albo ja dzwonię do kogoś, kto mnie nie zna.
Mogę zawsze powiedzieć "przepraszam, mam dopiero 27 lat i nie przeszedłem jeszcze mutacji" i można pośmieszkować
  • Odpowiedz