Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Aktualnie żyjąc z zerowym libido (depresja), mam kilka przemyśleń na temat życia. Wszystko prowadzi do jednego - prokreacji. Tak naprawdę życie bez popędu to ogromna ulga. Ludzie pracują ponad swoje siły, żeby tylko zdobyć dobra, którymi mogliby zaimponować kobiecie = prokreacja. Kobiety poddają się niebezpiecznym i nieprzyjemnym zabiegom, żeby tylko przypodobać się jak największej ilości mężczyzn (gadkę, że robicie to dla siebie albo dla koleżanki, możecie wsadzić miedzy bajki. wychodząc z domu nakładacie tonę szpachli, zakładacie niewygodne buty i ciuchy, żeby przypodobać się facetom w wiadomym celu = prokreacja). Nawet jeżeli ktoś nie chce mieć dzieci, pajacuje, żeby zaliczyć. Tag przegryw - głównym powodem marudzenia jest brak dziewczyny, czyli = brak prokreacji. Podobnie jak brak pieniędzy. Szybkie samochody, drogie mieszkania. Chcecie tego tylko po to, żeby zaliczyć.
Życie bez popędu przynosi niesamowitą ulgę. Uwalnia z kajdan pajacowania przed płcią przeciwną, kupowania rzeczy, które mają na celu przyciągnąć loszki, a przede wszystkim uwalnia umysł. Po raz pierwszy w życiu czuję ogromny spokój i szczęście. Chcę, żeby to zostało na zawsze. Nie chcę wracać do prymitywnych instynktów, które robią ze mnie podczłowieka, do stada ludzi z popędem, którzy zamiast mózgiem, myślą tylko instynktem. Aseksualizm to jedyny krok do prawdziwego szczęścia. Nawet jak popęd wróci, ja juz nie wrócę. Będę brać tabletki na wyciszenie libido i nigdy nie wrócę do prymitywizmu.
#depresja #aseksualizm #aseksualnosc #przegryw #blackpill

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #618fecfb112081000a103b7c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 6
Ludzie pracują ponad swoje siły, żeby tylko zdobyć dobra, którymi mogliby zaimponować kobiecie = prokreacja.


@AnonimoweMirkoWyznania: wiem po sobie, że one mają w dupie hajs i liczy się wygląd.

Kobiety poddają się niebezpiecznym i nieprzyjemnym zabiegom, żeby tylko przypodobać się jak największej ilości mężczyzn


@AnonimoweMirkoWyznania: chyba największej ilości chadów, są badania, że kobieta odczuwa obrzydzenie na samą myśl o rozmowie z jakimś brzydalem.
panped: Co to za bzdury opowiadasz piszesz chyba o jakiś tanich ździrach z tv, normalne kobiety se żyją i golą se co jakiś czas pachy i co dłuższy czasz cipe i rzadziej dupe i to ich cały niebezpieczny zabieg żeby się upodobać facetom XD, a sam popęd musi działać, bez popędu człowiek nie osiąga takiego poziomu szczęścia, nie jest w stanie poczuć ekstazy i nie chodzi tu o seks tylko o
Rozsądny: panped: Co to za bzdury opowiadasz piszesz chyba o jakiś tanich ździrach z tv, normalne kobiety se żyją i golą se co jakiś czas pachy i co dłuższy czasz cipe i rzadziej dupe i to ich cały niebezpieczny zabieg żeby się upodobać facetom XD

Tak, tak, a co druga ma powiększone usta, tapetę na ryju, chodzi w niewygodnych butach Nie wiem, gdzie żyjesz, ale życie w mieście wygląda inaczej niż
HałaśliwaDama: I dlatego mgtow powinien byc super popularny. Po co się przejmować pajacowaniem? Żyje się dla siebie i już.

Zauważcie ze osoby aseksualne lub tęczowe o wiele wyżej zachodzą w hierarchia społecznej właśnie przez to że nie muszę się przejmować całą te gierka. Nie muszą rodzic dzieci, nie muszą się starać i wszystko co robią to dla siebie.

Zaakceptował: LeVentLeCri