Wpis z mikrobloga

Naszła mnie chętka, żeby spróbować przejść grę bez zgonu. Czasami lubię tak grać, dodaje to pikanterii. Znaczy, pewnie mi się nie uda, bo to SMT, ale jestem ciekaw ile wytrzymam. Powrzucam tutaj chyba screeny, żeby móc do nich wracać, razem z moimi wrażeniami.

Pograłem już trochę i pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Gra wygląda naprawdę super, świetny styl wizualny, wszystko jest super mroczne, ale miłe dla oka. Może za bardzo, bo spadki klatek trochę rzucają się w oczy, ale nie w stopniu psującym zabawę. Fajne wprowadzenie w mechanikę na początku, co nie znaczy, że początek jest łatwy, przez nieuwagę prawie umarłem w jednej z pierwszych walk. Jaram się mocno.

Najbardziej podoba mi się jednak muzyka, jest niesamowita i robi bardzo charakterystyczny klimat. Ambrozja.

#nintendoswitch #gry #shinmegamitensei #smtbezzgonu
mrocznyprecel - Naszła mnie chętka, żeby spróbować przejść grę bez zgonu. Czasami lub...

źródło: comment_1636823946NYOo6J9tGpWccYfDrhYkdt.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrocznyprecel: jak już zaczynają prosić to z górki, da się im wszystko i dołączają. Mam dopiero 5-6h i jest tak cały czas więc liczę na to, że nic się nie zmieni.