Wpis z mikrobloga

To nasza " cecha narodowa " . Zdeptać zniszczyć .Nikt nie bierze pod uwagę , że p.Kurdej zareagowała ,bo widziała kobiety i dzieci w sytuacji bez wyjścia.Najgorsze jest dla mnie to że linczujecie kobietę za słowa ( może mocne, obraźliwe) ale dlaczego przymykamy oczy na postępowanie innych "wyżej postawionych" osób bo co są nietykalni, uprzywilejowani...Ona nie jest dyplomatą ani politykiem...
  • Odpowiedz
@turfa8: Nigdy nie będziesz poważnie brany pod uwagę, jeśli nie będziesz brał poważnie rzeczy pod uwagę. Nieistotne czy jesteś politykiem, aktorem czy kimkolwiek. Nieważne czyim trollem jesteś, mam nadzieję że te wpis do Ciebie dotrze.
  • Odpowiedz
@latarnikpolityczny: nie obcych ale rodaków, którzy pilnowali granicy przed biednymi imigrantami, którzy zrobili dziurę w płocie i wysłali swoje kobiety i dzieci jak mięso armatnie stojąc za płotem nagrywając film i lamentując
  • Odpowiedz
nie obcych ale rodaków, którzy pilnowali granicy przed biednymi imigrantami,


@MirkoMax: Mam nadzieje, że przed sądem kiedy będzie dowodzić, że jakiś Marek albo inny Stefan z SG jest mordercą użyje tego argumentu, będzie kupa śmiechu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@turfa8: Zareagowała jak zareagowała, miała do tego prawo. Ale zareagowała nie na lokalnej imprezie wśród znajomych, tylko w internecie, medium masowym. Miała prawo mieć swoją opinię, ale tak jak pisałem wcześniej - jeśli ktoś drze ryja w środku nocy na ulicy - musi się liczyć z konsekwencjami, jeśli drze ryja i wyzywa publicznie w intrenecie - tak samo.
  • Odpowiedz