Wpis z mikrobloga

SKX to zegarek kultowy, ma swój charakter


Wiesz co, cały „charakter” tego zegarka to niezła jakość za niską cenę. Jak usuniesz „niską cenę” to charakter znika.

Wielu kolekcjonerów trzyma go w swojej kolekcji


Zbieraczy. Jak masz pudełko po butach z kasztanami, to nie jesteś kolekcjonerem nasion egzotycznych.

mimo to ze odbiega znacznie cenowo od reszty. Druga sprawa ze Seiko to moja ulubiona marka zegarków.


@Gentleman_Adrian: nie bądź hipster udający nieślubnego synalka
@wykopyrek: Z niczym co tam wyżej naprodukowałeś się nie zgadzam, polecam prześledzić różne fora tematyczne i wątki o tym zegarku. Najpopularniejsze kanały na yt o zegarkach również zrobił mu niezłą laurkę. Teraz rozumiem ze w złym miejscu pytam, tutaj rzadko ktoś odnosi się do sedna pytania.
Z niczym co tam wyżej naprodukowałeś się nie zgadzam, polecam prześledzić różne fora tematyczne i wątki o tym zegarku.


Polecam w takim razie kupić ten zegarek, założyć go na rękę, przyjrzeć się z bliska.

To jest dobry sikor, jeśli jest w dobrej cenie.

@Gentleman_Adrian: nie hejtuję zegarka, tylko próby sprzedania go powyżej jego wartości.
nie hejtuję zegarka, tylko próby sprzedania go powyżej jego wartości


@wykopyrek: I ja jestem tego zdania. Ludzie próbują sprzedać ten zegarek za nawet 3 tysiące papieru. 3 kafle za SKXa? Za trzy tysiące można już, huh można bardzo fajnego divera :) SKX spoko, ale tylko do pewnej kwoty. Bez przesady, stąd wynikła właśnie popularność tego zegarka, dostawałeś dużo za niewiele, dzisiaj już średni to biznes.
@CptSpaulding: to prawda co wszyscy piszecie, ale moim zdaniem i tak ceny skx będą szły do góry. W sumie tak jak wszystkie inne zegarki. Jak nagle używane omegi smpc wzrosły z 9k na 14k i ludzie je kupują. Longines Legend diver bez daty podobnie. Rolexy oystery i w sumie wszystkie modele. Moim zdaniem nawet te droższe zegarki nie są warte wzrostu cen rzędu 30-40%, ale marketing, gwarancję chęć posiadania robi swoje.