Wpis z mikrobloga

@Janusz_z_Rivii: Dlatego do grania sa monitory. Do poważnego grania. W wiedzmina to sie fajnie gra bedac rozwalonym na kanapie. Sony traci spory rynek nie wspierając rozdzialki 2k w czasach podejrzanych cen kart graficznych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@30062018: Moja pufa ma jakąś eko skórę, w lato to tak masakra, kocyk muszę kłaść. Patrz też na rozmiar, w mojej pufie brakuje tego zagłówka, do tego zawsze o coś ją oprzeć muszę. Jak mieszkasz w jakimś większym mieście popatrz czy nie mają w meblowych albo czy nie ma jakiegoś sklepu z takimi bajerami.
@30062018 mam fotel od mazdy 3 przykręcony do fragmentu drewnianej palety i z prawej jego strony do tejże palety dokręcony dwupiętrowy podłokietnik z wyciętym piwochwytem, nudziło mi się kiedyś w urlop o takie coś zrobiłem, wiem #!$%@? ale kto mi zabroni, gra się na tym zajebiozka
Pomimo 75 cali, lubię po prostu siedzieć metr od telewizora i grać (pozdrawiam moje oczy).


@30062018: Mam 55' i też siadam tuż przed TV, w okularach ;) (nie mam dużej wady wzroku: -1,25). Na krześle kuechennym lub na uszaku z IKEA.