Wpis z mikrobloga

Czyli podsumować można to tak, że Take2 zleca remaster firmie, która do tego czasu #!$%@?ła wszystkie swoje projekty. Bez zaskoczenia remaster okazuje się gównem z ocenami 0.5. Po kilku godzinach od premiery wychodzi na jaw, że Grove Street Games zostawiło w plikach gry wewnętrze narzędzia takie jak kompilator skryptów, plik main który nie był kompilowany i zawiera wszystkie skrypty z 3 części GTA, zawartość bety, która finalnie nie została użyta np. tekstury, teksty i skrypty oraz notatki samego R* z lat gdy pracowali nad oryginałem czego skutkiem jest to, że R* musi wyłączyć serwery na PC. Przez 24h leży launcher, GTA Online oraz Red Dead Online. Remaster zostaje usunięty ze sklepu, serwery są znów online ale ci co kupili grę nie mogą jej odpalić ponieważ R* musi sprzątać po tych błaznach z GSG, zajebiście XDDDD Ale chociaż kaske oddają za ten syf. #gta
  • 19
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 69
@DoggoCS: tak, są tak zajęci nic nie robieniem, że zlecili innej firmie by odwaliła fuszerke za nich, ja wiedziałem od razu co będzie, dla graczy GTAO to nie nowina, bo wychodzą regularnie DLC i zawsze coś jest nie tak. Ich motto to zysk jak najmniejszym kosztem, wiadomo że to nie wina pracowników, mi się wydaje że ktoś zamiast inwestować zabiera cały hajs. Jak w Januszexie, prezes wydał wszystko na wycieczki i
@Shmoikel: GTA Online znam z własnego doświadczenia. Tu akurat R* mocno poleciał w #!$%@? z antycheatem. Mod menu do tej gry dało się napisać dosłownie w 10 minut gdzie 5 minut zajmowało ogarnięcie ogólnych podstaw działania silnika Rage. A co do DLC to wiadomo, że każde kolejne to dodatkowe $$$ na koncie T2 i R* ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DoggoCS: ten $ na ich koncie to trochę przesadzone bo trzeba nie znać zasad gry by kupować te karty za pieniądze. Ja nawet gry nie kupiłem, tak wiem myślę tylko o sobie, ale naprawdę tam nie trzeba się męczyć by zdobyć te 3 M dziennie, a za tyle to można sobie kupić auto.
@Shmoikel: Męczyć może nie ale to zawsze jakieś czynności, które gracz musi wykonać. Akurat na przestrzeni roku R* dużo zrobił w kwestii wykrywania pieniędzy dodanych cheatami. Mnóstwo menu usunęło te opcje bo leciały ogromne ilości banów. Tylko co z tego jak dalej modder jest w stanie crashować komuś grę przez to jak dziurawy jest silnik gry. Opowiadać o tym mógłbym cały dzień bo w „backendzie” cheatów do GTA siedziałem dość mocno.
@kacpervfr: Właśnie przeglądałem i to tam wyciekły najbardzej istotne rzeczy XD Mamy 2021 i te informacje to raczej gratka dla tych co lubią wiedzieć jak coś powstawało ale sam fakt… Ciekawi mnie tylko czy T2 będzie wyciągać jakieś konsekwencje od GSG.
@trejn: Ciężko powiedzieć. Za GTA odpowiada Rockstar North, wątpię aby wszyscy byli przypisani do GTA Online. To samo można powiedzieć o Rockstar San Diego odpowiedzialnego za RDR, na pewno nie wszyscy siedzą przy RDO. Są jeszcze studia jak Rockstar Toronto, Leeds, London, Lincoln, New England. Czym się zajmują to też #!$%@? wie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@DoggoCS: RDR2 to akurat robiły wszystkie główne studia połączone w "Rockstar Studios", prawie 2000 ludzi, San Diego to by samo nie dało rady, zresztą już jedynkę North musiało ratować, a w szczególności Leslie Benzies, bo inaczej byłaby jedna wielka klapa. Przy GTA V pomimo że North było głównym deweloperem to też inne dużo pomagały i w sumie ok. 1000 ludzi nad tym pracowało. Tak że prawdopodobnie teraz też wszystkie główne studia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@Gorion103: tam były pliki Hot Coffee, tak że mogliby im tak jak w 2005 zmienić ocenę na "tylko dla dorosłych" i tym samym zablokować sprzedaż na niektórych rynkach, wtedy przez te pliki stracili 50 mln $. Do tego utwory, na które nie dostali licencji, za to też im się pewnie oberwie, im krócej było dostępne i im mniej ludzi to kupiło to tym lepiej dla nich, bo sądy takie rzeczy biorą