Wpis z mikrobloga

Oglądnąłem. Wszystko co piszą ludzie wcześniej się zgadza. Chore gówno. Na szczęście wyłączyłem wcześniej dźwięk - nie lubię słuchać krzyków i błagań o litość.

Ogólnie co tu dużo mówić - ścierwa. Zabili w wyjątkowo brutalny sposób zupełnie niewinną dziewczynę. W sumie dwie, jednak na filmiku jest jedna. Najbardziej bolesny jest widok jej ręki, którą ostatkami sił próbuje się bronić kiedy oni tępą maczetą odrąbują jej głowę.

Przykry widok. Szkoda, że takie rzeczy
  • Odpowiedz
Do krajow muzulmanakich jezdzi sie tylko w karabinem w reku I wojskowych butach. Mozna #!$%@? o tolerancji I ze zadna kultura nie jest gorsza, ale ktos kto widzial akcje z czeczeni, syrii, maroka, iraku I tych innych islamskich nor, gdzie ludzi sie scina tepymi nozami, kamienuje, dziewczynki sie obcina wargi sromowoe poslubia gdy maja 12 lat I gdzie ludzie kochaja proroka ktory lubil 9 latki, to wie ze jednak k.. nie kazda
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: masz racje. Na swoje usprawiedliwienie powiem, ze nigdzie nie zaznaczyłem, ze jestem inteligentny

Nie lubię takich treści, od 5 lat codziennie myśle o jednej brutalnej scenie z filmu, która zostanie pewnie ze mną do końca życia. Niestety mam chyba autodestrukcyjny charakter :P
  • Odpowiedz
Co innego usłyszeć w śniadaniowych wiadomościach o "brutalnym morderstwie i gwałcie" a co innego zobaczyć na własne oczy jak odcinają głowę ładnej skandynawskiej blondynce jak zwierzu rzeźnemu

Nie polecam oglądać, widziałem miniaturkę

Oni europejską postawę cywilizacyjną traktują jako słabość i będą nas mordować w przyszłości jeżeli nie zaczniemy stawiać skutecznego oporu

Erdogan zalewa Europę imigrantami od strony południowej a teraz zaczyna współpracować z Rosją w tym samym procederze od strony wschodniej
  • Odpowiedz
@cymbal-brzmiacy: Dzięki, mocne, ale gorsze rzeczy widziałem które bardziej mną wstrząsnęły, ale żal mi nie jest, jak się nie myśli i szuka wrażeń z osobami które przez stereotypy (nie bez powodu) są jakie są to czego się dziwić? Może ja też pomogę jakieś pani w burce bo cierpi przez męża, nie bo to chyba oczywiste że zniknął bym przez jej męża w dziwnych okolicznościach XD
  • Odpowiedz
@AltCtrlSpace: XD, a co to za problem, dosłownie 4 kliknięcia i już masz, no ale po co ci to jak takie filmiki są normalnie w necie na konkretnych stronach, wyżej kolega dał screen z linkiem
  • Odpowiedz