Wpis z mikrobloga

@yahoomlody: Tysiące ludzi nocuje w tych krajach, ale nikt nie idzie na dziko pod namiot bez żadnej broni, umiejętności przeżycia i samoobrony w odludnym miejscu.

Nie wszędzie jest tak bezpiecznie jak w Polsce. Nie zapuszczasz się w pewne regiony, jeśli nie chcesz stracić życia. A te kobiety postąpiły naiwnie i nieodpowiedzialnie.

Swoją córkę puściłbyś do Somalii bez słowa i jakby jej coś się stało to byś narzekał jedynie na piratów?
  • Odpowiedz
@GhorgorBej co ci da umiejętność survivalu i samoobrony jak zaatakuje cie kilku brudasow z maczetami?? Jak nawet jestes pudzianem czy bearem gryllsem nie masz żadnych szans

Maroko to nie Somalia, jest to względnie spokojny kraj, nie bez powodu po tej sytuacji zrobiono pokazowke ze skaraniem tych #!$%@?

Powtarzam jeszcze raz - rzygać mi sie chce jak widze komentarze o śmierci tych dziewczyn ze "hehe Julki z Twittera chcialy sie ubogacić kulturowo iks
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Napisałem, że nocowanie pod namiotem w obcym, nawet "względnie spokojnym", muzułmańskim państwie, przez dwie młode kobiety jest skrajną naiwnością. W artykule jest nawet napisane, że rodzina je ostrzegała przed wycieczką.

I może się moją opinią brzydzić milion osób, co nie zmienia faktu, że naiwność tych kobiet co do świata, okazała się tragiczna.
  • Odpowiedz
Tak dla ścisłości, panowie zostali skazani na smierć i powieszeni albo rozstrzelani. Generalnie sprawa wywołała znaczny opór społeczny w Maroku.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: W ktoryms odcinku Faza pokazywal gdzie one sie rozbily. Jezeli piprawnie pokazal, to rozstawily sie na wjezdzie do wioski, pod plotem przy budynku. Ja poczatkowi myslalem ze gdzies byly w srodku niczego. Wiec jezeli ta lokalizacja jest prawdziwa to rzeczywiscie mialy okropny niefart.
  • Odpowiedz
ale nikt nie idzie na dziko pod namiot bez żadnej broni, umiejętności przeżycia i samoobrony w odludnym miejscu.


@GhorgorBej: #!$%@?, one zginely na szlaku na Tubkal, najwyzszy szczyt Maroka, ktory jest bardzo popularnym miejscem. Nie pojechaly do Jemenu na pustynie. Bylem na tym szlaku i ludzi jest bardzo duzo, to nie jest mega #!$%@?. Dziewczyny mialy mega pecha
  • Odpowiedz
W ktoryms odcinku Faza pokazywal gdzie one sie rozbily. Jezeli piprawnie pokazal, to rozstawily sie na wjezdzie do wioski, pod plotem przy budynku. Ja poczatkowi myslalem ze gdzies byly w srodku niczego. Wiec jezeli ta lokalizacja jest prawdziwa to rzeczywiscie mialy okropny niefart.


@bacanahali: Nie prawda, rozbily sie ok 30 minut marszu od wioski, przy takim schronie. Jak szlismy na Tubkal to przewodnik pokazal to miejsce. W ciagu dnia stoi tam
  • Odpowiedz