Wpis z mikrobloga

  • 3
Jako że mój telefon Xiaomi 10t pro non stop wybudza ekran podczas rozmowy telefonicznej, postanowiłem odezwać się do wsparcia z tym tematem i oto co dostałem jako pomoc...

"W trakcie rozmowy przez Pana telefon urządzenie namierza ultradźwiękami ucho i oczekuje trzymania go odchylonego od policzka pod kontem mniej więcej 60 stopni względem podłoża (w osi). Jeśli, których z tych czynników zostanie zaburzony będą się działy rzeczy poisane przez Pana. Jest to normalne zachowanie urządzenia. Można utrudnienia zniwelować zmieniając ustawienia. Należałoby uruchomić opcje wyświetlacza i blokady ekranu. Spróbować różnych konfiguracji. "

Dobrze że nie kazali mi ustawiac telefonu i głowy tak aby uwzględnić kat nachylenia ziemi do orbity w koło słońca... Co to ma ku*wa być? Miałem już tyle telefonów i w żadnym z nich nie miałem takich problemów jak w tym gównie!! Telefon za parę tysi i tak to gówno działa!?

Czy ktoś to jakoś ogarnął czy zostało mi szukać jelenia który ten telefon odkupi?

#xiaomi #mi10pro #telefony #zalesie
  • 3
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@PurpleHaze niestety nie pomogło a wiara i nadzieja w Xiaomi support o to czy poprawia to rozwiązanie przez zmianę softu, jest niestety niska
  • Odpowiedz
Czy ktoś to jakoś ogarnął czy zostało mi szukać jelenia który ten telefon odkupi?


@BOYAR: szukać jelenia i na przyszłość unikać xiaomi, a w szczególności tych mi10t, redmi note 10 pro i f3
  • Odpowiedz