Wpis z mikrobloga

Dostałem właśnie swojego #garmin #fenix 6 pro. W ten sam dzień poszedłem na basen, wieczorem oglądam jeszcze raz dokładnie zegarek i widzę lekko zadartą górną krawędź koperty. Czy to normalne, że tak szybko widać ślady użytkowania? Nawet nie kojarzę żebym faktycznie o coś zahaczył tym zegarkiem (°°

To nadaje się do reklamacji? Rozumiem, że w raz z korzystaniem z zegarka będą ślady użytkowania ale żeby po jednym dniu srebro przebijało ( ͡° ʖ̯ ͡°) Kupowałem na #amazon
2403 - Dostałem właśnie swojego #garmin #fenix 6 pro. W ten sam dzień poszedłem na ba...

źródło: comment_1636720787TjPkcrDusnZiR4W5sxGnza.jpg

Pobierz
  • 14
@2403: Jeśli Cię to wkurza to możesz napisać do Amazona co oni o tym myślą. Osobiście nie miałem z nimi kontaktu ale słyszałem wiele dobrego o ich obsłudze klienta. Możesz argumentować to, że jak na jeden dzień użytkowania to raczej małe prawdopodobieństwo, że byłbyś tak nie rozważny i nie zwrócił uwagi na solidne walnięcie nowym zegarkiem :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@2403: typ #!$%@? zegarkiem i zdziwiony. Amazonowi możesz napisać że go Papież Jan Paweł Drugi polamal i tak ci wymienia/zwrócą.
@PanBulibu: @PanKracy582: @lgc89: najgorsze, że nie wiem czy taki już przyszedł bo nawet go dokładnie nie oglądałem. wieczorem żona chciała zobaczyć moją nową zabawkę i od razu to zauważyła. od tego momentu ja też to ciągle widzę xd

jeśli faktycznie trzeba się postarać aby tak przytrzeć zegarek, to na pewno bym to zauważył. na basenie mogłem co najwyżej zahaczyć o linkę rozdzielającą tory

napiszę do nich i zobaczymy co
napiszę do nich i zobaczymy co z tego wyjdzie


@2403:
oby nic- uszkodziłeś i teraz mają brać za to odpowiedzialność?

ogólnie to miazga, że kupiłeś sprzęt nie nie przyjrzałeś mu się xD
@PanKracy582: typie ja nie mam do nikogo pretensji ani żadnych roszczeń xD zadałem pytanie czy to może być ślad zwykłego użytkowania produktu. skoro mają customer service, który rozwiązuje takie sytuacje to sam jestem ciekawy co odpowiedzą
@2403 ja na starcie z fenixem kupilem coś takiego i przykleiłem. Szkoda mi zegarka za 2.5k żeby miał rysy s to możesz wymienić w każdej chwili. Zresztą ponad 6mieiescy nosze i żadnych znaków na tym bezelu. Ta nakladka jest metalowa.