Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k__p: na próbę, bo nie jesteś pewien czy podejdzie? W tej cenie kupiłem używkę Tacx Vortex na olx. On jest interaktywny. Do tego opona i abo Zwift i w sumie nie żałuję zakupu. Na pewno go nie sprzedam bo widzę, że dla amatora jest idealny. Na razie niecałe 400km zrobione, ale jak przyjdą mrozy to wejdę na stałe do piwnicy i będzie kręcone. Potrafi dać wycisk, a wcale słabej nogi nie
@geszue: Super, dziękuję Ci bardzo. Szukam właśnie czegoś na początek, w sezonie jeżdżę XC na oponach 29x2.3. Nie planuję zapuścić się przez zimę, stąd moje pytanie.
Tak z ciekawości, muszę wymienić tylną oponę, żeby lepiej toczyła się po wałku, tak? Jak kwestia stabilności roweru kiedy kręcisz?
@k__p: u mnie tez cross. Rower w trenazerze jest bardzo stabilny, mozna stawac na pedalach i jest git. Pierwsze jazdy mozesz sprobowac na zwyklej oponie. U mnie byl poczatkowo problem z opona, bo 40c z agresywnym bieznikiem po prostu nie miescila sie - bieznik ocieral o obudowe trenazera. W tym trenazerze, choc rolka jest szeroka, to jednak jest umieszczona w takim wycieciu w obudowie i to wyciecie ogranicza szerokosc opon jakie