Wpis z mikrobloga

Tak czytam zachwyty na temat Pawła i mam pytanie do kobiet. Ile z Was serio chciałby mieć takiego faceta? Bo ja jestem w stanie w to uwierzyć, że to jest uczciwy, wartościowy, dobry człowiek, ale kurcze..... zamęczyłabym się z takim facetem. On jest taki bezjajeczny, flegmatyczny. Od razu mówię, że Kaśki absolutnie nie usprawiedliwiam, tylko takie refleksje mnie nachodzą po tych zachwytach pań jaki to jest cudowny facet.
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 10
  • Odpowiedz
@Wopor: weź pod uwagę, że widzimy Pawła w towarzystwie tej powykrzywianej wariatki rzucającej non stop dziwne hasła i dopierxxjącej się do niego. Gdybyś miał kogoś takiego u boku, nie dostosowałbyś zachowania, żeby jak najmniej ją drażnić i prowokować do debilnych uwag? On jest w trypie stand by, byle przetrwać do końca bez dymów.
  • Odpowiedz
@Wopor: przynajmniej nie jest taki antypatyczny jak Tomek, to już jest sporo, są dziewczyny którym podoba się taki spokojny i grzeczny chłopak są różne gusta. Po programie na pewno się jakaś do niego odezwie. Takiego Tomka to teraz żadna nie zechce, bo on ani wyglądu nie ma ani innych zainteresowań poza brydżem, a przede wszystkim nie ma żadnego taktu.
  • Odpowiedz