Wpis z mikrobloga

@Pshemeck: Ha, ja w tamtym roku obejrzałam go po raz pierwszy w życiu (z dzieciństwa pamiętałam tylko że coś takiego leciało bodajże na Polsacie). Jest świetny!
  • Odpowiedz
@tangerynke nie ma w tym artykule żadnych informacji na temat molestowania. Wspomina tam o problemach z pamięcią i wypadku samochodowym w którym złamał kręgosłup. Nie pamięta czasów kiedy występował w Malcolmie.
Odpowiadał też kilka lat temu na reddicie na pytania użytkowników i tam wspominał o swoich problemach ze zdrowiem czy pomysłach na życie.

@Kressska
  • Odpowiedz
@tangerynke może ci się pomyliło z innym serialem.
,,Pastor" z ,,Siódmego nieba" został chyba oskarżony/ skazany za molestowanie nieletnich ale nie wiem czy tam też nie było drugiego dnia.
  • Odpowiedz
@Pshemeck: obejrzałem ostatno. Ogólnie serial bardzo fajny jedynie szkoda że ucieli wątek z klasą geniuszy oraz to jak Francis się pod koniec zmienił i stoczył. Strasznie dziwny wątek to był bo ten Otto to go jak syna traktował i wybaczył nawet zabicie ukochanej krowy a później go niby zwolnił za pomyłkę z rozliczeniem kasy. To było głupie w jego postaci.
  • Odpowiedz