Wpis z mikrobloga

Wiem, że wielu się zastanawia jak to możliwe, że PiS nadal jest u władzy skoro tak wielu ludzi jest im totalnie przeciwnych. Oprócz oczywistego powodu, czyli tego że o losach wszystkich decydują praktycznie dwie grupy społeczne - patologia otrzymująca 500+ oraz starcy karmieni 15 emeryturą i ogłupiani przez reżimowe media, zdajemy się nie doceniać innej, #!$%@? ważnej kwestii.

Opozycja jest #!$%@? słaba.

Jak PiS od władzy może odsunąć opozycja, do której należy np. Jachira. Youtuberka? Poważnie? Co będzie dalej?
Kaczyński przyjął po prostu genialną strategię: dać działać opozycji. Lewica kompromituje się na każdym kroku, Konfederacja jak tylko zacznie zyskiwać jako takie poparcie, to wychodzić Jonasz Koran Mekka, wali jakąś piramidalną bzdurę i słupki w dół. Twarzą PO przez lata był Schetyna lub Budka. Wystarczy spojrzeć na ich zdjęcia. Liderzy? Do tego negacja wszystkiego. PiS ma bardzo, ale to bardzo mało dobrych pomysłów, ale nawet jak się pojawi jakiś dobry - jest z urzędu #!$%@?. Jak w takim razie mam mieć polityczne zaufanie do jakiejkolwiek partii, skoro ich programem jest po prostu "nie tak jak PiS"? Ciekawi mnie jakby wyglądały słupki, gdyby opozycja nie ulegała covidowemu szaleństwu. Czy aby tym nie zjednaliby sobie dużą część społeczeństwa.

#polityka #pis #sejm
  • 2
@duch1989: odwrócimy pytanie, jak to możliwe że PIS rządzi skoro mają tam: Suskiego, Sasina, Ziobrę, Pawłowicz i Piotrowicza, Glapińskiego itp.

PIS też się kompromituje na każdym kroku.

Jakoś ta zła opozycja kiedyś rządziła i nie było takiego burdelu i jak teraz.