Wpis z mikrobloga

@downight: Wywiesza ją w swoim prywatnym mieszkaniu w czym problem? Czy bycie sceptycznym do danej ideologii daje mi prawo do niszczenia cudzego mienia? 11 Listopada najważniejsze święto narodowe w Polsce, idziesz na marsz z tej okazji, co robisz? Rozglądasz się po oknach czy tam przypadkiem nic cie nie prowokuje, jaki to ma sens?
Jak ktoś sobie zorganizuje marsz ateistów, to trzeba będzie zasłaniać krzyże w oknach? A jak jakieś mieszkanie spłonie
@shoananas: zapomniałem, że u was nawet "liderzy" desperacko nawołują do chowania przed bydłem kostki brukowej i ławek bo to też płachta na byka i prowokuje XD, jak ktoś #!$%@? podczas marszu lgbt wybije okno w kościele to za rok trzeba kościoły pozasłaniać żeby nie prowokowały lewaków
@ekjrwhrkjew: Trzeba starać się dostrzegać jakieś pozytywy. Np. takie działania wskazują, że w tym stadzie zwierzęta dzielą się na te mniej inteligentne, których układ nerwowy reaguje na bodźce na zasadzie 0 albo 1, tak jak u pierwotniaków, ale też zwierzęta na trochę wyższym szczeblu rozwojowym, które starają się przechytrzyć reakcje na bodźce zwierząt klasy niższej, aby utrzymać stado w ryzach. Być może za kilkaset lat, z pokolenia na pokolenie z tej
@ekjrwhrkjew: ale wiesz, że na 100 tys marszu wystarczy, że jedna osoba z antify rzuci czymś, a TVN i inne lewaki będą pieprzyć, że to wina tych prawakow z marszu? Łuuu delegalizacja marszu niepodległości. Zresztą było jedno wideo, na którym antfiarz rzucał butelkami na marszu o wolność.
@downight: Ale po co komu potrzebna antifa, skoro wystarczy wywiesić jedną flagę xD
O matko ktoś wywiesił w oknie flagę LGBT nie mogę świętować niepodległości, o boże co teraz! Może po prostu pójdę dalej i to zignoruje, nie to głupie dawać race xD
@downight: No szkoda, ze jeszcze nie wrzuciłeś filmiku który trwa z godzinę xD Nie wiem o który moment w tym filmie chodzi, ale napiszę tylko tak:

Ten człowiek został sprowokowany i dlatego rzuca butelkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Zresztą to wszystko wina Trzaskowskiego dlaczego nie usunął butelek z wodą z całej Warszawy! xD