Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam #!$%@? kota, to małe gówno nie chce jeść. Tak wybrzydza, że to szok. Miskę ma w kuchni... Od pół roku i było OK, ale niedawno jej się coś odwiedziło i nie ruszy karmy - feringa już jest fuj i be. No dobra... Kupiliśmy jakaś inna karmę na allegro (ta z wyższej półki) nie ruszy!

W międzyczasie przewinęła się karma z marketu. W lidlu są saszetki 70% miesa i jadła przez... 2 dni. #!$%@? jej coś i od 2 dni tej karmy nie rusza.

Ale dobra dobra! To była karma zapasowa, w międzyczasie przyszła karma wild coś tam (100% mięsa) i nie #!$%@?, nie zje. Ryba nie podchodzi, dziczyzna też nie. Dałem jej teraz na 3 talerzu, tak! Ma talerz z karmą sucha, mokra i teraz 3 talerz z tym wildem jakis tam smak i je.

Nie mam już, siły do tego małego #!$%@?. Nie jest chora bo normalnie się zachowuje, bawi, jak #!$%@? coś z talerza to jej nie idzie złapać, a mokra/aufa karma - fuj. Przecież nie będę kupował codziennie innej karmy, która potem i tak pójdzie w kosz bo ona jest wybredna.

Miska myta co 2 może 3 dni, więc czysta jest, miska z wodą w innym miejscu. Jakieś pomysły?

#koty
  • 11
  • Odpowiedz
Jakieś pomysły?


@porterhouse: Tak. Kot znalazł sobie świetną zabawę z tobą w roli głównej.

Z politowaniem patrzy na ciebie jak biegasz za nowymi karmami.

Daj żyć temu kotowi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@porterhouse: mojej mamy kotka potrafiła nawet miskę przewracać xD tamta też latała, kupowała nowe karmy, ojejka, aż młoda trafiła do mnie i nie ma zlituj, dostała jedną karmę (bdb jakość), a jak jebs miseczka out, to nawet nie sprzątałam. Przegłodziłam i skończyły się grymasy, zjadała to co wywróciła z podłogi. Wróciła do mamy i na nowo, ale matka już miała instrukcje i też się nie dała.

Młody kot będzie Cię
  • Odpowiedz
@porterhouse: A nie jest jakaś osowiała? Moja kotka też nagle przestała jeść i okazało się, że zrobiły jej się jakieś zaparcia albo coś takiego. Wizyta u weta, podał jakiś lek, kot przeczyszczony, miseczki wyczyszczone.
  • Odpowiedz
@porterhouse: Mój kot tez wybrzydzal z karmami z puszki, z dnia na dzień potrafiła stwierdzić, ze ona już nie będzie jeść swojej ulubionej puszki. Odkąd przeszliśmy na barfa i zaczęliśmy dawac jej mniejsze porcje ale częściej (5-6 razy dziennie zamiast 3 duże posiłki) to zaczęła zjadać wszystko i skończyły się problemy.
A talerzyk, z którego je myje jej po każdym posiłku. Może twoj kot czuje, ze jest brudny i nie
  • Odpowiedz