Wpis z mikrobloga

Może banalne pytanie, ale nie śledzę go na bieżąco - czemu Jabłonowski organizuje marsz w Kaliszu, a nie idzie na główny w Warszawie?

Wiem, że na temat sytuacji na granicy się nie wypowiada. Mówił coś chociaż o kurde szatance?

#jablonowski #marszniepodleglosci
  • 7
@Tino:
On nie uznaje stricte 11 listopada jako święto niepodległości. Za właściwą datę to on uznaje, no ten... Traktat wersalski.
W sumie to nie wiem co w Kaliszu będą robić pod tym pomnikiem Asnyka.
@Tino:
Za Wikipedia:

Wybór 11 listopada uzasadnić można zbiegiem wydarzeń w Polsce z zakończeniem I wojny światowej dzięki zawarciu rozejmu w Compiègne 11 listopada 1918, pieczętującego ostateczną klęskę Niemiec.

Traktat wersalski – główny traktat pokojowy kończący I wojnę światową, podpisany 28 czerwca 1919 roku przez Niemcy, mocarstwa Ententy, państwa sprzymierzone i stowarzyszone. Dokumenty ratyfikacji złożono 10 stycznia 1920 roku w Paryżu i z tą datą wszedł w życie

podpisy Paderewskiego i
@miedzywymiarowy_szympans: Tak, znam historię, tylko jeśli mianuje się patriotą, to czemu nie podpisuje się pod przyjętą oficjalnie symboliką narodową (fakt, że symbolicznie ustanowioną)? 28.06 nie jest świętem narodowym. 10.01 również, choć według tego rozumowania, to bardziej data wejścia w życie powinna być według niego świętem.

Często pojawia się pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza, to również tylko przyjęty symbol - to już mu nie przeszkadza?
Może banalne pytanie, ale nie śledzę go na bieżąco - czemu Jabłonowski organizuje marsz w Kaliszu, a nie idzie na główny w Warszawie?


@Tino: Dzieciorob i prosiak uciekli do Kalisza bo w Warszawie dwa pedofile wyrwały by #!$%@?.
Dzieciorob i prosiak uciekli do Kalisza bo w Warszawie dwa pedofile wyrwały by #!$%@?.


@rKle: Rozwiniesz temat? Z tego, co wiem, to sam nawet nie ma dzieci, bo jego zmarła żona miała córkę z innym. A co do drugiego, to określanie kogoś według wyglądu jest podobnym argumentem, co siła.