Wpis z mikrobloga

@wiera87: @PepeXD: prawdę mówiąc jadę na złym piarze ajfona, wiedza żadna. ;)
nie miałem, ale pamiętam jakiego mindfucka miałem, jak córka poprosiła bym jej z lapka parę nutek wrzucił na ajfona.
nie, dziękuję.
  • Odpowiedz
@wiera87: z takich kluczowych rzeczy to - cofanie w lewym górnym rogu (w androidzie elegancko pod kciukiem), przecinek po kliknięciu w 123 a nie gdzieś obok spacji, brak czytnika w ekranie przez co trzeba odblokowywać pinem mając maskę na twarzy, brak możliwości ustawienia kafelków gdziekolwiek na pulpicie (najczęściej ustawione aplikacje miałem zawsze na dole ekranu i góra pusta).

Za to faceid działa bardzo szybko i ogólnie responsywmosc jest spoko
  • Odpowiedz
@F0rT3hW1n: Cofać można gestem przesuwając palcem w prawo od lewej krawędzi ekranu. Intuicyjne i dostępne od dawna. FaceID można nauczyć rozpoznawania w masce. Kafelki są dostępne od iOS 14.
  • Odpowiedz
Cofać można gestem przesuwając palcem w prawo od lewej krawędzi ekranu.


@pietr4s: czasami można, czasami nie, zależy od aplikacji. Jest to dla mnie uciążliwe. Chociażby na wykopowej aplikacji, wchodzisz na stronę ze znaleziska i już gest cofania nie działa, trzeba się gimnastykować do lewego górnego rogu. Mam nadzieję, że kiedyś apple odkryje że można zrobić przycisk cofania jak w androidzie.
Na iphone jestem poniżej miesiąca ale co raz zastanawiam się czy
  • Odpowiedz