Wpis z mikrobloga

@gumowy_ogur kobieta po 30 często w większym mieście ma kilka podobnych sobie koleżanek do wspólnych wakacji, mieszkanie od starych czy własne, no i najważniejsze- pozycję zawodową.

Jak laska ma 30 lat i jest jakimś kierownikiem to ona wtedy szuka kogoś o podobnym lub wyższym statusie. Po prostu nie ma tylu dyrektorów i prezesów zainteresowanych 30 letnimi kierowniczkami bo Ci wolą młodsze xD a szeregowe szczury z korpo to dla nich turn off
  • Odpowiedz
@gumowy_ogur: Raczej nie są zainteresowane pierwszym lepszym i szukają kogoś na poziomie. Na ten moment mam 2 takie koleżanki, jedna lvl 36, druga 31. Obie mają swoje mieszkania, prace na wyższym stanowisku, zainteresowania. Nie chcą być z facetami, którzy są niedojrzali i nie dziwię im się.
  • Odpowiedz
@Lala-Sassy: no cóż taki już los materialistek jak pierwszym kryterium jest poziom gotówki w portfelu. Przeciez nie zakochaja się w mężczyźnie o niższym statusie materialnym no bo jak to tak i co wtedy koleżanczki powiedzą( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gzymspiwniczny: Myślę, że take kobiety mają przede wszystkim błędne wyobrażenie swojej atrakcyjności. Nie mówię tu że są już przeterminowane, tylko praca zepsuła im w głowach. Wydaje im się, że żyją w jakimś serialu typu seks w wielkim mieście. Tak naprawdę nie czują potrzeby bycia w związku, bo przecież to trudne i męczące. Mają swoją mała utopie, bolców, tindery. Ogarnięci faceci wiedzą czego chcą i na pewno nie chcą męczyć się w
  • Odpowiedz
@gumowy_ogur: kobiety po 30 i wyglądanie dobrze, wybierz jedno. To już stare babska, u kobiety młodość kończy się ok 25 roku życia, gdzie już powinny mieć stałego bolca i myśleć o ślubie i 2-3 gówniakach. Dla faceta ostatni dzwonek to max 29-30. Po 30 to nie ma czego zbierać
  • Odpowiedz
@user100: Nie wnikam, nie moje życie. Z tego co mówią dziewczyny to nie ma fajnych facetów. Młodsza ostatnio spotykała się z gościem bez pracy, uzależnionym od jarania i PSa. Ta co ma 36 lat na pewno nie patrzy na wygląd, bo spotykała się z bardzo brzydkimi facetami.
  • Odpowiedz