Wpis z mikrobloga

Ławki, śmietniki i stojaki na rowery mają zniknąć z trasy narodowców podczas jutrzejszego Marszu.


Przecież to jak eskorta dzikich kiboli pod czujnym okiem policji. Ja rozumiem świętować odzyskanie Niepodległości. Kawał historii i mamy co świętować, zwłaszcza jak ktoś ma Polskę głęboko w sercu. Jednak Marsz ten poza tymi którzy chcą grzecznie manifestować święto, to wylęgarnia zaczepnych sebków, dla których to okazja do "uzasadnionego" wszczynania burdy.
Przykre, że zamiast w sposób spokojny obchodzić odzyskanie Niepodległości, musimy szykować się na wypuszczenie zwierząt z klatek i przygotować miasto na to, żeby nie zrobili krzywdy sobie czy komuś.
#marsz #marszniepodleglosci #warszawa
Pobierz
źródło: comment_1636543027V0u0eWm3WKCUxVDBINo1gQ.jpg
  • 8
Jedyny dzień w roku kiedy można bezkarnie strzelać, rzucać petardy gdzie popadnie i sie wyżyć:D najbardziej lubię rzucać do przejść podziemnych, bo wtedy jest duzo wiekszy huk i ludzie bardziej obsrani ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@crazykokos: mmmm klasyka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie mam nic do rac, czy jak ktoś sobie puszcza fajerwerkami jak w sylwestra. Niszczeniu mienia publicznego i burdom mówię stanowcze
@p____w: kiedyś mówi że nie ma szans aby rozmieniała ostatni banknot w portfelu na bilon bo coś mówiła że będzie wciągać jakaś "kreskę" więc bez dłuższego namysłu zaproponowała abym ja stała na czatach a ona wejdzie na stację benzynową podczas nocnej zmiany weźmie czteropak piwa pod rękę i długa. Tyle widzieli tę filigranową dziewczynę tego wieczoru i właśnie m. in. dlatego nie chcę się z nią zadawać