Wpis z mikrobloga

#hotelparadise
Ludzie przeżywają, że Wiki załamuje się psychicznie po tym całym gnębieniu jej w hotelu ale nikt nie pamięta jakie Locha miała sznyty na ręce :3
Do tego Łoniak naczelny psychopata, który wykończył chorą matkę i można zaczynać przedstawienie :)
Po prostu zamknij na wyspie ludzi po przejściach z 1 psychopatą i patrz, kto wytrzyma a kto nie, kto będzie reagował a kto się wycofa i łaskawie podda psychopacie. Taki to jest raj.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lab_rat: ten ekshibicjonizm w wypadku tych osób to po prostu pokazanie szerszej widowni,jakim się jest.Po programie te osoby będą budziły sympatię ,będą uważane za osoby ok i nie będą miały się czego wstydzić.o nie się nie martwimy...( ͡° ͜ʖ ͡°) Gorzej z takim łoniakiem,Klauno,Nono czy Ohą...( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@matsumo: Nie wykończył, ale na setce mówił, że dowalał jej zmartwień i przepłakanych nocy kiedy ona była śmiertelnie chora. Nie umarła przez niego tylko przez chorobę ale mówił, że nie był wtedy dobrym synem. W programie widać z resztą, że empatii mu brakuje…
  • Odpowiedz
@lab_rat: Napisałam to samo co Ty zanim przeczytałam Twój komentarz. Nie uważam, że on ją wykończył bo nie jest rakiem (czy na co ona umarła) dosłownie ;) ale był dla niej przykry w tych ostatnich chwilach.
  • Odpowiedz
@Opportunist: tego też nie wiemy czy był przykry czy nie. to są jego słowa i wyrzuty sumienia za jakieś zachowania, musiało mu być cięzko. z tego co zrozumiałam jego matka miała als. dla nastolatka musiała to być masakra, a kobieta była w dużym cierpieniu. rozumiem, ze jako dorosły człowiek może patrzeć na te zachowania swoje nastoletnie i się wstydzić, ale potrafi o tym powiedzieć - to nie jest jakaś odwaga
  • Odpowiedz
@matsumo: Nie wjeżdżam mu na rodzinę. Przedstawiam fakt. Na setce powiedział, że jego umierająca matka często przez niego płakała później wskoczył do oceanu wyniósł w górę niebios ręce i zaczął ją przepraszać. Sorry, że takie teatralne gesty odbieram jako obłudę ale tak jest.
  • Odpowiedz
Do tego Łoniak naczelny psychopata, który wykończył chorą matkę i można zaczynać przedstawienie :)


@Opportunist: wjechałaś mu na rodzinę po hardkorze. w takich sytuacjach robi się edit i pisze :sorry przesadziłam, miałam na myśli co innego. to zdanie jest skandaliczne. ktokolwiek kiedykolwiek opiekował się osobą nieuleczalnie chorą ten wie, jakie to jest wyzwanie, szczególnie w młodym wieku. empatia, która często deklarujesz, ma to do siebie, że nie działa tylko w
  • Odpowiedz
@matsumo: Jak mu mogłam wjechać na rodzinę? W sensie na matkę? Jego mama już nie żyje. Przykro mi. Sam mówił, na setce, że doprowadził do tego. Powtarzam tylko co mówił. Zebrałam inne sytuacje np z Klauno, z Wiki i objawił mi się obraz zakłamanego człowieka bez empatii.
  • Odpowiedz
@matsumo: Myślisz, że jakby Łoniak powiedział na setce tylko „moja mama chorowała, umarła, ciężko to przeżyłem” i nie odwalał akcji z oceanem, z poczuciem winy, z tym, że jak mówił sam ją wykończył to bym tak napisała? Nie. Piszę tylko to co on sam nam przedstawił. A według niego on swoją matkę wykończył.
  • Odpowiedz