Wpis z mikrobloga

@zielony11: Wystarczy, że przejdą sobie do przejścia granicznego

@MrNeko:
No dobra i co maja robić na tym przejściu? Skoro nie przyjmujemy od nich wniosków o azyl.
Najpierw myślimy potem piszemy No chyba ze celowo manipulujesz a wykopki łykają to jak zamknięcie lasów rok temu
  • Odpowiedz
@zielony11: kocham jak polscy katolicy zawsze znajdą tysiąc powodów, żeby przypadkiem nie pomóc bliźniemu (szczególnie jak jest muzułmaninem, gejem czy lewakiem*).
*niepotrzebne skreślić
  • Odpowiedz
@Morf: od dawna ćwiczysz gimnastykę, że jesteś przekonany o złocie?

Polscy żołbierze nie mordowali Irakijczyków, głównie wykonywali prace saperskie. Jak mój wujek jechał na rozminowanie i go zaczęli ostrzeliwać to się schował za przeszkodą, wezwał Hamburgerów i nawet głowy za winkiel nie wystawiał.

Ilu Irakijczyków nasza armia zabiła a ile dzieci uratowała przed wdepnięciem w losową minę? Minowane były mieksca blisko ludności i nie raz i nie dwa razy jakiś dzieciak się na taką pułapkę
  • Odpowiedz
@MrNeko: Przecież oficjalnie zawiesiliśmy przyjmowanie wniosków o azyl z terytorium Białorusi, wiec po co powielasz kłamstwa? No ale skoro oficjalne komunikaty MSZ są dla ciebie ruskie to nie mam pytań
  • Odpowiedz
@zielony11: jestem emigrantem od 6ciu lat w kraju poza Unia Europejską. Można to zrobić legalnie. Zajmuje to wiecej czasu ale da się, naprawdę da się. Nie musiałem nikomu płacić lewych pieniędzy, wystarczyło udowodnić swoją chęć do pracy, chęć asymilacji oraz udowodnić odpowiednimi dokumentami, że nie było się karanym.
Znam mnóstwo muzułmaninow z różnych krajów świata którzy tak samo zrobili i sobie spokojnie żyją.
Nie powinno być miejsca, na tolerowanie nielegalnej
  • Odpowiedz
@zielony11: Co roku smiejemy sie z bratem, ze jak sama nazwa wskazuje, pusty talerz dla niespodziewanego goscia ma byc pusty. Nie bedziemy jakiegos smierdziela do domu wpuszczac. Chcacemu nie dzieje sie krzywda, wiekszosc sama jest sobie winna, ze wybrali uzywki zamiast pracy. Przypadki, ze ktos zrobil wszystko zeby wyjsc z szamba, ale wciaz jest bezdomny to jakis promil.
  • Odpowiedz