Wpis z mikrobloga

@Benn Według wiary katolickiej każda osoba w potrzebie moze byc takim gosciem, osoby ktore stoja na mrozie na granicy, nawet jesli zrobily cos złego nadal zasluguja na wigilijne miejsce, wiec dobry katoliku idz po jednego i zabierz ze soba, jak cie okradnie, nadstaw drugi policzek a jesli nie to nie nazywaj sie katolikiem. Najlepiej tez jakbyś oddal caly swój majątek, no ale to juz troche przestarzale, oddaj chociaz z połowe.
@Eoon: nie uważam się za katolika ale w przeciwieństwie do ciebie ich szanuję. Najpierw poczytaj trochę czym dla katolika jest wróg publiczny, a czym prywatny i dopiero zabierz głos bo na razie wychodzisz na głupka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Benn: a dlaczego w ogóle zakładasz że ktoś ma Ci krzywdę zrobić, mówiąc w temacie imigrantów?

Bo łyknąłeś propagandę strachu bez popity.

I wyzywasz od głupków i idiotów xD zauważyłem w internecie, że im ktoś chętniej to robi, tym większa szansa że sam jest tym idiotą
talerz jest dla zbłąkanego wędrowca a nie dla migranta socjalnego. Mam nadzieję, że pomogłem.


@Benn: w którym miejscu nauk kościoła jest napisane coś o tym, że talerz dla zbłąkanego wędrowca/niespodziewanego nie jest dla imigrantów/uchodźców etc.? ( ͡º ͜ʖ͡º)

Tacy z was piękni polakokatolicy miłujący bliźniego swego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@zielony11: Ale wiesz, że w tradycji polskiej ten talerz to jest taka niby ściema? Nie znam nikogo kto wpuścił nieznajomego do swojego domu w święta - co najwyższej gospodyni domowa wystawiła bezdomnemu żarcie na zewnątrz.