Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
W ogóle miałem kiedyś taką sytuację że mój dobry kolega mówi mi że się zakochał w dziewczynie z liceum, do którego chodziliśmy i nie może przestać o niej myśleć. Żałuję że do niej nie zagadał jak jeszcze miał okazję (skończyliśmy liceum rok temu). No i wkoncu stanęło na tym że ja z jego konta wyślę do niej wiadomość. Napisałem z jego konta do niej na ig co i jak i bum. Zablokowała go xD miałem mindfuck trochę bo on jest nawet przystojny, jeszcze się nie spotkałem że blokujesz kogoś kogo trochę bo trochę ale znałeś rok temu. No więc postanowiłem również jej wysłać prośbę o obserwacje na ig i bum, mnie też zablokowała xD Niektórzy ludzie to są dziwni jednak.
#bekazrozowychpaskow #przegryw #instagram #licbaza
  • 4
@Infiss: Klasyka gatunku, mam podejrzenia ze ona się spotyka teraz z jakimś zaborczym facetem i on jej robi problemy o facetów w mediach społecznościowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Miałem podobna historie ze na sylwestrze poznaliśmy dziewczyny No i wiadomka fejsik i instagram wszedł w obserwowanie i jedna dziewczyna odznajomila po jakimś czasie nas na fejsie ale na instagramie już nie ( ͡° ͜ʖ ͡°