Wpis z mikrobloga

Cholera, ostatnio wpadłem na kanał Pana Tomka, który recenzuje serie G-SHOCK, później to była kwestia czasu zanim narobię sobie ochoty na nowy zakup przeglądając #zegarkiboners #zegarki

Mój ostatni zakup to Orient Ray II z granatową tarczą, jestem z niego bardzo zadowolony. Był to mój pierwszy czasomierz na bransolecie i nosi mi się ją zdecydowanie wygodniej niż Casio na gumowym pasku, Lorus na skórzanym.

Coraz poważniej zastanawiam się nad tym, by przejść na kolejny poziom, także chciałem się zwrócić o pomoc w wyborze potencjalnie kolejnego zakupu.

- raczej kolejny diver, bo jakoś wykwitnie się nie ubieram, a i też najbardziej ten styl mi się podoba.
- nadgarstek ~20cm z tendencją to zwiększania objętości przy wyższych temperaturach
- możliwie większego niż w/w Orient Ray II, jakiś taki mały mi się wydaje na łapie
- tarcza koloru innego niż granatowy/niebieski, żeby jednak mieć jakieś urozmaicenie kolorystyczne
- budżet do 6k, w wyjątkowym przypadku 7,2k - potem to już jakaś Omega będzie musiała wlecieć :D

Na chwilę obecną nie znalazłem nic ciekawszego niż Certina DS Action Diver Automatic C032.407.11.XXX.XX, ale nie znam dobrze rynku, dlatego byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc, dzięki.
  • 8
@gjoef: Dzięki! Przyznam, że gdybym znalazł nową sztukę Seiko SZSC005 aka Jade Monster, to łykałbym jak młody pelikan ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do SPB151, to zniechęciłem się jak na pierwszej recenzji poruszony był problem wyrównania bezla względem tarczy, nie twierdzę, że Jade Monster jest idealny, ale to inne półki cenowe :/

@Rafu_87: dzięki za podpowiedzi, przejrzę polecane modele