Wpis z mikrobloga

@onedwie17: Pojechałaś z tą pedofilią ;p pedofile na odległość tego jeszcze nie było ;p z tego co wiemy to jedyna osoba, która Cię macała to Twoja siostra więc generalnie @WesolyMorswin ma rację, że jak by tak wszystko pozbierać to Wy jesteście w gorszej sytuacji, niż ktokolwiek z wykopu nie zależnie od tego czy znalazł Wasz adres czy wkleił gifa albo filmik z wami ;p I dobra beka "naszego tatusia lepiej nie
@onedwie17: masz takie jaja jaki pioszesz to podaj swoje dane cwaniaczku.za nikiem sie ukrywasz i szczekasz .tylko na tyle cie stac?nawet nie chce sobie wyobrazic jaki brzydki byc musisz....oooooo nie chyba zwymiotuje.
@onedwie17: Zajmowałem się cały dzień i już dokładnie się zająłem i mi się znudziło muszę się zająć Wami ;) mówiłem do Wigilii sobie poradze z tym, że jest jak jest ale w tej chwili nie dam sobie rady ;p
@onedwie17: Nie masz się czego bać bo w sumie z mojej strony nic Ci nie grozi + małe jajeczka, mikroskopijny penisek .... i tak zawsze pozostaniesz w sferze moich niedoścignionych marzeń .... wiesz dream woman czy jakoś tak .. ale ja nie wasza liga ;p