Wpis z mikrobloga

Takie małe #watchboners - mam ten #zegarki od paru miesięcy, ale dopiero w dłuższej podróży doceniam informacje n/t stref czasowych, długo szukałem fajnego world timera i w końcu znalazłem, może trochę przeszkadza datownik na dole (zakrywa mi akurat Polskę będąc dokładnie po drugiej stronie globu), ale z czasem i do tego da się przywyknąć.

Lubię go też dlatego, że poza pokazywaniem aktualnego czasu w danym miejscu, za każdym razem gdy patrzę na tarczę, przypominam sobie wycieczki do tych różnych opisanych na niej miast, to przywołuje zawsze szeroki uśmiech na twarzy :)

Ma ktoś z Was jakiegoś world timera w kolekcji?
Pobierz nalogowiec - Takie małe #watchboners - mam ten #zegarki od paru miesięcy, ale dopiero...
źródło: comment_1636464426HPGcUCfCyCFmhvxGB9iGs9.jpg
  • 5
@nalogowiec: Ten datownik jest #!$%@?ący z dwóch powodów: pierwszy, to ten, który wymieniłeś, drugi to taki, że się niewygodnie ustawia od godziny X:22 do X:38. Poza tym bardzo fajny zegarek, na żywo wygląda świetnie, także w wersji z jasną tarczą, werk również dobrze się prezentuje.
Sam worldtimer to fajna komplikacja, choć niespecjalnie obecnie użyteczna i mało precyzyjna, do tego akurat w tym przypadku projektant nawet nie raczył oznaczyć, które strefy mają
Jaki koszt?


@giermek: 13174, kilka miesięcy temu, nie sprawdzałem ceny ostatnio - z tego co wiem wersja z zieloną tarczą była wyceniana na ok. 10k, z białą (i niebieską) hm, już nie pamiętam, mi zależało na ciemnej, bo taka najbardziej mi podchodziła. Czarna tarcza jest w wersji limitowanej, wyprodukowali tylko 718 egzemplarzy, z czego każdy jest numerowany - co trochę (wg mnie) dodaje im uroku :)

ale mnie triggeruje to ułożenie