Wpis z mikrobloga

@EveryTimeJustLikeTheLast: zaraz beda wychodzic gry current gen only, to tylko okolo dwa lata jest taki przejsciowy etap crossgena
zobacz na sprzedaz pudelkowa guardians of the galaxy, mimo niedoborow ps5 to wersja ps5 sprzedala 63% kopii, a wersja ps4 19%.
https://exputer.com/news/industry/guardians-of-the-galaxy-no-2-on-the-uk-chartt/
aha i nie musisz miec rtx 30xx do current genowych gier, przeciez xbox series s ma kilkukrotnie slabsze gpu. potrzeba przede wszystkim ssd.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzuf22: akurat w tv to widać różnicę, ale to ze względu na większą przekątną tv. Różnica miedzy HD a 4k na 75 calowym tv widać tak samo, jak 480p i HD na 40 calowym tv. Przy 8k to będzie analogicznie wraz ze wzrostem przekątnej ekranu
  • Odpowiedz
to ja wyjaśnię o co chodzi. To jest jak z destylacją alkoholu albo innymi procesami chemicznymi. Jak zaczynasz z progu 0%, bardzo łatwo jest wejść na 20%, ale każde zwiększenie mocy (czy też tutaj: poprawienie realizmu grafiki) jest coraz trudniejsze, wymagające więcej czasu i bardzo często lepszego sprzętu. Całkowicie normalna i naturalna rzecz.


@ChacharZWarszawy:o to to

@skitarii: tak samo jak kupisz auto o mocy 100KM za 1000zł, ale
  • Odpowiedz
@Simple-Man: tylko ile może róść przekątna ekranu? Ja 75" bym do salonu nie wpakował, bo jest po prostu za duży i nie da rady ogarnąć go wzrokiem. Kupiłem standardowe 55", bo taki akurat pasował. Różnicę HD -> 4K widzę, ale wydaje mi się, że na takim 8K już będzie minimalnie lepsze. Mam też porównanie HD na 27", QHD na 27" oraz 4K na 27". HD jest za słabe (mowa o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzuf22: akurat w tv to widać różnicę, ale to ze względu na większą przekątną tv. Różnica miedzy HD a 4k na 75 calowym tv widać tak samo, jak 480p i HD na 40 calowym tv. Przy 8k to będzie analogicznie wraz ze wzrostem przekątnej ekranu

@Simple-Man: aha, czyli będę musiał kupić 120 " TV żeby zobaczyć różnicę między 4k a 8k? :)

Różnica między 4k a 8k nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Szczaf: no i co jest złego w tv 120"? Mam 75" teraz i brałbbym i 120" gdyby był dostępny w realnych cenach. Nie trzeba do kina chodzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@skitarii: Współczesne silniki graficzne dotarły właściwie do kresu swoich możliwości, jednocześnie nie oferując wrażeń wizualnych naprawdę tożsamych z prawdziwą rzeczywistością. Kolejnym krokiem w stronę przybliżenia wrażeń wirtualnych są eksperymenty ze sztuczną inteligencją, takie jak na załączonym materiale. Jeśli chodzi o obecnie silniki graficzne, jakoś diametralnie lepiej już nie będzie.
anonimowy-anon - @skitarii: Współczesne silniki graficzne dotarły właściwie do kresu ...
  • Odpowiedz