Wpis z mikrobloga

#forzahorizon5 #forza

No i niestety jest tak jak myślałem, gra nudzi się po godzinie, po co milion samochodów skoro i tak jednym mogę jeździć w każdym wyścigu i dodatkowo wybiorą takich przeciwników żeby pasowali do mojego samochodu. Zero rozwoju, w pierwszym horizonie trzeba było się namęczyć myśląc jaki samochód wybrać i jak go podkręcić, a tu? Myk jakiekolwiek auto i jedziemy, nawet podziału na klasy nie ma. Szkoda bo już od dawna brakuje mi arcade'a w którego można by popykać po pracy i się odprężyć. Chyba trzeba będzie odkopać płytę z FH1 albo czekać co pokażą w nowym Test Drive
  • 9
nawet podziału na klasy nie ma


@Ryzu17: Tak, ale zauważ że przeciwnicy najczęściej są z tej samej klasy pojazdów, nie ścigasz się przecież Lambo vs Golf plus masz tygodniowe wyścigi z playlisty do których już trzeba mieć AI przynajmniej na Highly Skilled żeby wyrwać główną nagrodę, lub posiadać konkretny typ i klasę auta do tygodniowych wyzwań, plus mam nadzieję że wrócą Rankingowe wyścigi, tam też musisz dobrze wybrać ( ͡°
@Ryzu17: ciągle jest coś do roboty, tutaj jakiś wyścig, tutaj poszukamy zabytkowego samochou, a tu nowe ferrari wypadło z losowania, zobaczymy ile wyciągnie na autostradzie, możesz w to grać praktycznie bez końca.
@Ryzu17: czy ja wiem czy to samo? masz różne tryby wyścigów, zróżnicowane trasy, różne warunki pogodowe (dzisiaj jechałem w tropikalnej burzy, nic nie było słychać poza rykiem wiatru i padającym wściekle deszczem.
mi trochę brakuje jakiegoś pięcia się po szczeblach kariery, to jest chyba największy minus fh5, od początku gry traktują cię jak boga ścigania, trochę to słabe
@RichPiana no właśnie o to mi chodzi, zero postępu od razu najszybsze samochody, zdecydowanie najlepszy scenariusz był w 1 gdzie zaczynałeś jakimś starym VW i z postępem gry coraz to wyższe klasy samochodów potrzebowałeś w wyścigach