Wpis z mikrobloga

@kleopatrixx @pss8888
Korzystam z Wrocławia. Kłamią jak z nut - bo będąc na ostatniej ulicy ich zasięgu czekam 11 minut (bo zawsze mierze ich czas) w godzinach szczytu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem jak to robią - czy przygotowują już zamówienie w trakcie składania, ale od tygodnia zamawiam codziennie i zawsze jak w mordę strzelił 11 minut i kurier pod drzwiami. Ceny też nie odstraszają w sumie,
  • Odpowiedz
@fadeimageone: ta aplikacja liska jest tak zje*ana XD
Jak na poczatku sie otworzyli w Krakowie, wystarczyło za kazdym razem uzyc innego numeru telefonu nawet jakiegos amerykańskiego, i w adresie dostawy po numerze mieszkania dać spacje i można było w nieskonczonosc korzystać z kodu zniżkowego -30zł XD dosłownie zamawiałem coś za 30zł, płaciłem tylko 3zł dostawy i miałem żarcia na 2 dni
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: zwykle 10-15min jak blisko ich punktu dystrybucyjnego mieszkasz to w kilka min z podobnych to jest jeszcze jokr I oni podobnie szybko dostarczają. Używam tego głównie do zamawiania wody w dużych ilościach xD
  • Odpowiedz
kiedyś uważałem lisa za niezłego dziennikarza... bezkompromisowego, szybkiego, cwanego, który umie poprowadzić wywiad... a dzisiaj...

tego kolesia gaszą wszyscy jak gasi się światło w kiblu.


@kai-humai: Tomasz w 2019 przeszedł udar i się trochę zmienił od tego czasu
  • Odpowiedz
@kleopatrixx: do mnie dowożą w 6min, ale dość blisko jest norka.
@steemm ale frisco Ci przywiezie dopiero za 20-40 godzin a lisek jest do takich mniejszych zakupów, jak czegoś Ci brakuje/się zachce (chleba, śmietany, czipsów, piwa)
  • Odpowiedz