Wpis z mikrobloga

Handlowanie tokenami #shitcoin to niełatwa sprawa, osobiście nazbierałem sporo tokenów i ręczne sprawdzanie "ile dany token jest warty" zajmuje sporo czasu. Dlatego postanowiłem napisać super prostą aplikację webową, w której można śledzić aktualną wartość wszystkich tokenów w portfelu. Screen w załączniku. Na ten moment aplikacja wspiera tylko PancakeSwap i Binance Smart Chain.
Link do aplikacji: https://tokeiner.com/
Po odpaleniu aplikacji musicie ręcznie wprowadzić adresy tokenów do monitorowania. Niestety nie da się ich zaimportować z MegaMaska.
#kryptowaluty #programowanie
Pobierz
źródło: comment_1636399049REIWsOzHAsuL6gezDagWfQ.jpg
  • 17
@trumnaiurna: wg mojej wiedzy interfejs Web3 jest tak zaprojektowany, aby żadna strona www nie była w stanie wykonać żadnej operacji bez potwierdzenia po stronie usera (w MetaMask-u wyskakuje prompt w osobnym oknie z potwierdzeniem na każde wywołanie operacji).
@ulytdojatyzc: sorki! Ciężko mi jednoznacznie podać odp. w roboczogodzinach. Rozpocząłem ponad tydzień temu, i dłubałem po godzinach. Niemniej to nie jest miarodajna odpowiedź, bo samo wdrożenie w Web3 i blockchain zajmuje znacznie więcej czasu. A tego się uczę już któryś miesiąc z rzędu.
1 strony dla wielu giełd.


@bartaz: poocion to właśnie robi. Tam nie tylko pankejk jest. Poza tym masz też gemit.app polski porjekt co nie dość, że różne giełdy to jeszcze myślą nad różnymi sieciami. Może warto do nich dołączyć?