Wpis z mikrobloga

Nie przesadzajcie. Skoro twierdzicie, że to nie jest pierwszy raz to dlaczego wcześniej nie zmieniliście banku? Dlaczego w portfelu nie macie kilku stówek? Jasne, że bank powinien działać zawsze, ale jak widać zawsze nie działa. Nie mamy Pana płaszcza no i co Pan nam zrobisz?
#ing
  • 3
Nie przesadzajcie. Skoro twierdzicie, że to nie jest pierwszy raz to dlaczego wcześniej nie zmieniliście banku


@Hetman_Wielki_Koronny: a bo to takie #!$%@?. Nie ma banku bez awarii. Zresztą komu normalnemu by się chciało pakować w takie formalności z tak błahego powodu?
@Hetman_Wielki_Koronny: @mentari: Nie noszę gotówki, mało tego nie noszę nic na koncie głównym bo jak mi ukradną kartę to mam spokój, wszystko mam na oszczędnościowym i jak potrzebuję loguję się i przelewam ekspresowym na główne konto. I opowiadacie bzdury aplikacja #!$%@? się średnio kilka razy w miesiącu, tak na szybko 2 listopada o 11 nie mogłem zapłacić w sklepie, oprócz tego dziś, już nie wspomnę o przerwie w wieczór zmieniania
I opowiadacie bzdury aplikacja #!$%@? się średnio kilka razy w miesiącu


@rakiwo: no to są właśnie bzdury, bo na pewno nie kilka razy w miesiącu. Dodatkowo posiadanie tylko jednej karty z tylko jednego banku to głupota, ale cóż twoja sprawa, może uda ci sie znaleźć bank bez jakichkolwiek awarii ( ͡° ͜ʖ ͡°)