Wpis z mikrobloga

Martwię się o bezpieczeństwo naszych granic i wcale nie twierdzę, że należy wszystkich wpuszczać, ale nie ufam pisowi w żadnej kwestii. Nie pamiętam, aby ci ludzie kiedykolwiek zrobili cokolwiek z myślą o dobru Polski i Polaków, a nie pod publiczkę i sondaże. Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.

Nie ufam pisowi w kwestii sytuacji na granicy tak samo, jak nie ufam pisowi w kwestii statystyk kowidowych, korzyści z polskiego wału, wszelkich zmian w prawie, wyborów kopertowych, utrzymywania niskiej inflacji, załatwienia kwestii kopalni w Turowie, zatrudniania profesjonalistów w spółkach skarbu państwa itd. itp.????? Wymieniać można bez końca, dowodów są setki. Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.

Kryzys na granicy z Białorusią jest na rękę pisowi, bo w obecnej syfiastej sytuacji tylko to pomaga im odzyskiwać sondaże. Pis będzie więc grzał ten temat ile się da, łącznie z posuwaniem się do pokazywania publicznie losowego zdjęcia kolesia ruchającego krowę. Odpowiada za to mariusz kamiński, który został w przeszłości skazany na 3 lata więzienia i 10 lat zakazu pełnienia funkcji publicznych m.in. za stosowanie nielegalnych prowokacji i wytwarzanie fikcyjnych dokumentów.Kamiński nie poszedł do więzienia tylko dlatego, że zanim jego wyrok się uprawomocnił, jego partyjny kolega duda go ułaskawił! W maju 2017 Sąd Najwyższy uznał, że prezydenckie prawo łaski może być stosowane wyłącznie wobec osób prawomocnie skazanych, no ale wiadomo, co pisowcy sądzą o wyrokach ¯(ツ)/¯ Na serio nie zapala wam się żadna lampka??? Pis posuwał się do prowokacji w przeszłości i teraz dla podbicia słupków zrobi wszystko. Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.

A teraz meritum - na czele SG nie stoi żaden profesjonalista, tylko osoba mianowana na generała, a następnie wsadzona na stanowisko szefa SG przez kuchcińskiego. To ten sam, co odszedł ze stanowiska marszałka po aferze z nielegalnymi lotami, wykorzystywał nielegalnie m.in. helikopter podkarpackiej Straży granicznej (sic!). Kuchciński zamieszany był też w aferę podkarpacką dotyczącą seksu z nieletnimi. No i niestety gen praga to bliski człowiek kuchcińskiego (wp sugeruje nawet, że są powiązani rodzinnie). Praga to kolejny pisowski BMW, który przyklepie wszystko, co mu karzą ¯\(ツ)_/¯ W necie można znaleźć informacje o aferach w SG za jego kadencji. Po tej konferencji z ruchaniem krowy chyba nikt nie ma wątpliwości, że to kamiński podejmuje decyzje w temacie obrony granic. Jeśli się mylę, to proszę mnie poprawić.

Przykro mi moi drodzy - sytuacja na granicy nie jest pod żadną kontrolą. Pisowskie miernoty nie mają żadnej strategii, ani planu. Do tej pory jedyne, co wymyślili, to budowa muru za 1,5 miliarda złotych, jak zwykle bez jakiegokolwiek procedur, bo będzie można ukraść kolejne setki milionów złotych z budżetu. Tylko to nimi kieruje. Rozumiecie, że po kilku miesiącach kryzysu na granicy oni dopiero DZISIAJ (pod wpływem tych nagrań z tłumami imigrantów) spotykają się na nowogrodzkiej, żeby ustalić co robić?! Rozumiecie to?
Media nie są dopuszczane, ludzie umierają, a wy bijąc brawo pisdzielcom nabijacie im słupki oraz ulegacie białoruskiej propagandzie, bo wam pokazali jak chłop rucha krowę ¯\
(ツ)_/¯

()

#bekazwykopkow #polska #granica #bialorus #propaganda #antypolskirzadpis
Pobierz
źródło: comment_1636370053H0R43yGkLIHHSesENzAs36.jpg
  • 4
@Lwke: Ja też się zgadzam, że trzeba zakończyć ten kryzys i że wpuszczanie wszystkich nie rozwiąże żadnego problemu. Ale miernoty z pisu ani tego NIE POTRAFIĄ ZROBIĆ, ani nawet im nie zależy (patrz słupki i możliwość zrabowania 1.5mld zł) ¯\_(ツ)_/¯ Nie ma co na nich liczyć, ani im kibicować.