Wpis z mikrobloga

Propozycja od naszego moderatora na mecz Everton - Tottenham! #betekipa #bukmacherka

Tanguy Ndombele: +50 podań
Od razu powiem że istnieje prawdopodobienstwo na wyjście w podstawowym składzie Olivera Skippa w jego miejsce, ale w przewidywanych XI często wymienia się nazwisko Francuza dlatego spróbuję, najwyżej będzie zwrot. Po Tottenhamie wzmocnionym przyjściem Antonio Conte spodziewam się dosyć sporo, wciąż są tam bardzo dobrzy zawodnicy, a taki trener na pewno wyciśnie z nich maxa i wyniki będą niezłe. Dzisiaj mecz z Evertonem który sezon zaczął dobrze, ale ostatnio delikatnie mówiąc szału nie ma, 3 porażki z rzędu, w tym aż 2:5 u siebie ze słabym Watfordem. To pokazuje że coś przestało działać a już na pewno w obronie. Rafa Benitez który objął stery The Toffees w lecie, w swoich drużynach stawia przede wszystkim na defensywe, ale na razie w niebieskiej części Liverpoolu tego nie widać. Everton to 3 najgorsza drużyna pod względem posiadania piłki - zaledwie 40%, pozwoliłem sobie przejrzeć ich dotychczasowe 10 meczów i ani raz nie mieli przewagi w tym elemencie nad rywalem. "Koguty" są w połowie tej klasyfikacji ze średnią 51% i myślę że pod wodzą włoskiego szkoleniowca będzie to jeszcze lepiej wyglądało. Spodziewam się dzisiaj że to Tottenham będzie prowadzić grę przez większość czasu. Media spekulują że wyjdą na ten mecz w ustawieniu 3-4-3 i dwójkę pivotów tworzyć będą Hojbjerg i Ndombele / Skipp. Ci zawodnicy powinni uczestniczyć w każdej akcji bo ta pozycja do tego predysponuje. Wybieram byłego piłkarza Lyonu ponieważ linia jest bardzo przyjemna, 50 podań dla pomocnika to nie jest dużo, zwłaszcza że tak jak mówię, myślę że to oni będą częściej przy futbolówce. Tanguy w tym sezonie Premier League ma średnią 40 podań na mecz
24 min vs Man United - 25 podań
84 min vs West Ham - 53 podania
90 min vs Newcastle - 66 podań
76 min vs Aston Villa - 26 podań
70 min vs Arsenal - 33 podania
62 min vs Chelsea - 37 podań
Z lepszymi drużynami miał jak widać mniej podań bo wtedy to rywale dominowali , dzisiaj powtórzę po raz kolejny to goście będą więcej przy piłce, więc powinni mieć też więcej podań. Klasycznie obawiam się zejścia bo może nie wytrzymać tempa narzuconego przez Conte, ale jak zagra nawet 65 minut to może się udać.
Powodzenia!

WINCYJ TUTAJ ( ͡° ͜ʖ ͡°)