Wpis z mikrobloga

Gdy oglądam ich live streamy to odnoszę wrazenie ze gdy Liwia coś mówi to Jacek ma ochotę jej powiedziec żeby zamknęła ryja ale się powstrzymuje bo jest na wizji i tylko czerwona gębę robi xD
ona ciagle mu wchodzi w słowo i #!$%@? nic nie wnoszące kocopoły + próbuje wypowiadać się inteligentnie ale wychodzi to jak wychodzi xD Już chyba ładniej się wypowiada menelica z Hamburga
#jaktoogarnac #jto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 9
  • Odpowiedz
to osobowość narcystyczna i lubi dominować, a dziewucha mu szoł zabiera :D :P ona faktycznie składa wyrazy jak osoba która zestarzała sie fizlogicznie. Mój 70 letni znajomy ze zdiagnozowana chorobą Parkinsona dokładnie tak samo sie wypowiada, a powodem jest zniszczenie układu nerwowego. używanie tego i owego potęguje procesy neurodegeneracyjne

@konstelacjaniesamowitosci:
  • Odpowiedz
@konstelacjaniesamowitosci: musialby zatrudnic informatyka (pare h dziennie) + płacić #!$%@? z roksy. I już ma w kieszeni parę tysiaków, kasa z yt, plus zbiórki i można żyć. Ciotka już się zawinęła to problem z głowy, chata za darmo jego. ;)
  • Odpowiedz
@Mintra1: czyżby gałe mu opie7dalała gadasz głupoty ;-)poza tym jak się kiedyś dobrze przyjrzałem Kurzątkowi to wygląda mi na pedofila ale jest to tylko moje subiektywne wrażenie ;-)
  • Odpowiedz