Wpis z mikrobloga

Daily reminder - 4 Dni do premiery GTA The Definitive Edition. Nadal nie pokazano minuty rozgrywki, pomimo możliwości preorderowania. Screenshoty wyglądają jak tania gra dla dzieci. Studio odpowiedzialne za remaster, to kilkunastu "studentów" (głównie kobiet), z tragicznymi portami gier na telefony i stare konsole w portfolio. Wiele piosenek na licencji została uśnięta, a sama gra została ocenzurowana wedle widzimisię developerów. Optymalizacja leży i ma większe wymagania niż aktualne gry AAA. Każdy kto kupił pre-order, jest antykonsumenckim rakiem na dzisiejszym rynku gier.
#gta #gtav #ps4 #pcmasterrace #xbox #switch #ps5
trejn - Daily reminder - 4 Dni do premiery GTA The Definitive Edition. Nadal nie poka...

źródło: comment_1636224963exOflBF3kgg3qbyLCxIAPK.jpg

Pobierz
  • 109
  • Odpowiedz
@trejn: nie wiemy nic o soundtracku ani nie ma nic oficjalnie potwierdzonego, chyba, ze dzisiejszy fejk screen to twoje zrodlo, cenzura? tak usuneli flage konfederacji, smieszna sprawa, ale ponoc ta flaga jest zbanowana w USA i pewnie mieliby problem ze sprzedaza i nie wiemy nic o innej cenzurze, optymalizacja? naprawde te rekomendowane to jest dla Ciebie duzo? XD po rekomendowanych stwierdzasz fatalna optymalizacje? moze odpal gre i zobacz jak chodzi
  • Odpowiedz
via Android
  • 94
@camos Jeżeli remake gry z 2001 ma dwa razy większe wymagania niż GTA V na poziomie far cry 6 to tak mogę powiedzieć że optymalizacja jest #!$%@?. Wymganie 16gb ramu to jakaś parodia.

Muzykę miały wyciętą wszystkie późniejsze odsłony na telefon i konsole. Nie powiedzieli ze tutaj będzie pełen soundtrack a wiarygodne leaki dają nam jasną odpowiedź.
  • Odpowiedz
@trejn: podeslij ten wiarygodny leak, bo ja widzialem tylko obalony fejk, wiesz ze wczesniejsze odslony nie mialy polskiego jezyka a te maja? to co wymieniles to twoje domysly, bez zadnego potwierdzenia, bardziej do myslenia daje brak preloadu dla PC, zeby ludzie nie grzebali w plikach, brak pudelek z premiera cyfrowa, zeby przed cos nie wycieklo itd,
  • Odpowiedz
  • 18
@camos przecież jeszcze do niedawna (miesiąc temu?) szło kupić zwykłą stara wersje GTA, wiec co mówisz, ze by mieli problem z flaga na koszulce w nowej wersji?
  • Odpowiedz
@trejn: Ja miałem bekę jak tu ktoś napisał, że chciałby kupić bundla PS5 z tą trylogią... no kurde wyszło już kilka mega ładnie wyglądających gier na PS5, ale nie, lepiej kupić dla bieda remasterów.
  • Odpowiedz
optymalizacja? naprawde te rekomendowane to jest dla Ciebie duzo?


@camos Jak na nowe wersje dwudziestoletnich gier? Zdecydowanie

Gdyby chociaż dali wybór między remasterem a oryginałem, to można by bronić nawet słabej optymalizacji, a tak to nie widzę innej możliwości, niż żeby była co najmniej tak dobra jak w GTA V
  • Odpowiedz
@Jerry664:

nie wiemy nic o soundtracku ani nie ma nic oficjalnie potwierdzonego, chyba,


Wiele kawałków w kolejnych reedycjach (android / ios) zostały wycięte, nie tyle przez skąpstwo rockstara. A to że właściciele licencji już ich nie sprzedają, przez niejasności prawne, które narodziły się na przestrzeni lat. O czym był kiedyś artykuł - np Queen. Pytanie ile tym razem zostanie usunięte - lista z innych edycji jest bardzo długa
  • Odpowiedz
@trejn: no coz, to, ze flagowym osiagnieciem tego studia jest diversity to komentowac nie bede, jestem wielkim fanem tych 3 czesci, nie kupuje cyfry, bo chce pudelko a premiera pudelka jest za miesiac, wiec juz bedzie wszystko wiadome i mam nadzieje, ze sie milo zaskocze, a to ze wiecej rzeczy przemawia za tragicznym cash grabem, to nie moge odmowic niestety :<
  • Odpowiedz
@SmutnyAnonekSuchodolski: grovestreetgames kiedyś War Drum Studios po wypuszczeniu tragicznych portów na telefony i konsole zmienili nazwę.
https://www.youtube.com/watch?v=jhVdb4K1M-M

Według google zatrudniają 21osób. Na swoich socjalach wrzucają zdjęcia ekipy. Widać że to głównie bardzo młodzi ludzie, w tym większości kobiety - zresztą to jest ich najwyższe pryncypia. Kolor skóry i płeć to priorytet w zatrudnieniu. Nie mam nic do faktu że to kobiety, mam natomiast podejrzenia kiedy studio samo mówi o sobie
trejn - @SmutnyAnonekSuchodolski: grovestreetgames kiedyś War Drum Studios po wypuszc...

źródło: comment_1636235085CDR7J8q7ox8fxvXyB0mapg.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@trejn: czekam na wersje z game passa, w sumie to już preinstalowałem. 21GB. Zobaczym co to warte. Moje oczekiwania od tych idiotów od mobilnych portów:
- 80% soundtracku. Kasowanie OST jest normalne w tego typu rzeczach, dobrze podszedł do tego VV w thps1+2, gdzie zebrali około 50% najlepszych piosenek z 1 i 2 i dopchali czymś co pasuje. Ludzie jarają się klimatem muzy z VC, ale moim zdaniem taki VCS
  • Odpowiedz