Wpis z mikrobloga

Jest nieopodal mnie "polowanie" , ambony , nagonka taka sytuacja. Tylko potrzebuje eksperta zeby wyjasnic jedna rzecz. Nagonka jest od strony lasu w kierunku łąk, tak jak na zdjeciu. To ambony sa rozmieszczone tez na koncu laki w szeregu. Za ktorym jest prywatne pole rolne otoczone pasterzem, logicznie rzecz biorac zwierzyna jest zapedzana w slepa uliczke. Jest to legalne takie cos ?

Nie jestem jakim obronca zwierzat , ani z jakies organizacji tylko chce sie dowiedziec z powodu ze troche mnie #!$%@? to ze dostalem lekko mowiac #!$%@? co ja w lesie robie skoro slysze ze jest polowanie i nagonka. Nigdzie informacji, tabliczek ostrzegawczych ani nic, jedynie #!$%@? bo taki mireczek jak ja jest w lesie.
#pytaniedoeksperta #las #polowanie #myslistwo
Pobierz Orzech1878 - Jest nieopodal mnie "polowanie" , ambony , nagonka taka sytuacja. Tylko ...
źródło: comment_163620233856rPPRri6vc7Shv6VqIm2C.jpg
  • 5
@Orzech1878 każde pole jest prywatne :p

Tabliczki powinny być - dziwne ze ich nie ma. A zwierzyna często ucieka na boki albo w tył. U mnie też byli ludzie, grzecznie rozmawialiśmy ogarnęli drewno i ulotnili się przed rozpoczęciem polowania. Prawda jest taka że to myśliwi muszą uważać i przewidzieć że mogą być ludzie na spacerach, rowerze.