Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak Wy gracie że macie jakiś profit z expa? ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mam 40lvl EKa, skille dopiero 70/65 ale jak na ten lvl chyba tragedii nie ma(?), eq chyba najlepsze jakie mogę mieć na ten lvl bo nie oszczędzałem a z expowiska wychodzę na plus chyba tylko jeśli biję mobki które normalnie biłbym na 20lvlu. Lubię Yalahar ale tam czy bym poszedł na dzielnicę gdzie są slime + mutated human/rat/bat to wyciągam fajny exp, ale jeśli chodzi o stosunek profit/waste wychodzę z expa około -5k gp ze względu na potiony. Piraci czy akolici to samo ¯\_(ツ)_/¯ Jakieś pro tipy? Gdzieś wyczytałem że na tym lvlu warto iść na smoki w Darashii... Może tam będzie lepiej. #tibia
  • 14
@XNiemcu: I w ogóle od 50 jest task na piraty, przyjemnie się to bije, lecą Hook, Peg leg i opaska na oczy, a to po 10k mniej więcej, a na końcu taska masz bossa z którego leci zawsze itemek za 700k+
@XNiemcu: zółwiei kraby moze obadaj na lagunie ; p turtle shelle w cenie + bloody pincers do imbu tez w cenie, a exp chyba nie bedzie jakis lipny. Ewentualnie stonerefinery venore na stealth ringach, leci tam w #!$%@? platyn i itemy do yasira pozdro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@varres: @Majkel94: Dzięki chłopaki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Obczaiłem dzisiaj te dragony pod Yala i w takim dość powolnym, 30 minutowym expie jestem 1,5lvla do przodu i jakieś 10k profitu w GP. Bardzo fajna miejscówka jak na mój lvl, ale też sporo ludzi się tam kręci.