Wpis z mikrobloga

@CocoJambo14 tak w ogóle to weź uderzy do dużych firm z propozycją współpracy. Ciągniki, maszyny, nawozy... Moze zdobędziesz fajną współpracę albo nawet zostaniesz "twarzą" jakiejś marki. Serio widzę w tym potencjał i sądzę, że byś świetnie się sprawdził. Pisz do działów marketingu w centrali na Polskę.
  • Odpowiedz
  • 7
@luk04330 Jeszcze za mały pikuś jestem, a i jakoś odpycha mnie fakt takiego "sprzedania sie" bo zawsze mnie to #!$%@?ło u innych youtuberow itp. Jednak nie oszukujmy się, ale poza funem z nagrywania, można i finansowo na tym skorzystać. Na samych maszynach które kupowalismy w zeszłym roku to udało nam się kilkanaście tyś skubnąć ze względu na yt
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@CocoJambo14: w zamian za nie mówienie o nich negatywnych rzeczy? ( ͡° ͜ʖ ͡°) może warto dorzucić i mieć jednak fendt? Bo czytałem że taki trochę kosztuje
  • Odpowiedz
  • 0
@Rolnikt Pewnie że fendt lepszy, ale trzeba myśleć i liczyć czy się opłaca bo widzę po komentarzach na yt że większość to idioci i nie liczą a później płaczą na strajkach że się nie opłaca xD u nas ciągnik zrobi max 500mtg rocznie, to po co płacić 900k jak można np 650k? Przy takiej ilości motogodzin jeden o drugi będzie służył. Oczywiście jeśli nie nowy to pewnie używka Fendt, taki 4-5 lat
  • Odpowiedz
  • 0
@marcinkox3 Dokładnie, niektórzy mylą opłacalność z możliwościami finansowymi. Wydac 900 to żaden problem, płacę 300 a reszta finansowanie fabryczne na 3 lata 0%, ale po co jak można zapłacić tez 300 za inna marke i spłacać nie 3 lata a np 1,5 roku przy tej samej racie xD
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 0
@marcinkox3: no to ja wiem. Jak dla mnie nowy fendt to raczej dla firm usługowych gdzie on praktycznie nie gasnie. Moi usługodawcy kupili 932 bodajże 3 latka z 8-9k h na liczniku a w tym roku nowke 828 no i traktor mało kiedy stoi na placu ( ͡° ͜ʖ ͡°) to musi pracować żeby się spłacać.

@CocoJambo14: to zależy jeszcze na jaki egzemplarz trafisz z używek
  • Odpowiedz
  • 2
@mishek A w innych nie ma? Wszędzie jest jej od cholery i trzeba to zaakceptować, albo robic ciągnikami sprzed 2010r gdzie tego było mniej albo wcale. Pytanie raczej powinno brzmieć czy ma lepszą elektronikę lub gorszą od konkurencji
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CocoJambo14: u nas jeden chciał przełamać hegemonię JD i kupił Claasa 240KM kilka lat temu ale mocno mi nie podszedł i teraz w okolicy wszyscy w Styera idą. Generalnie w kabinie tam jest całkiem ok ale mieliśmy na testach 150KM i slabo tam było z uciągiem. Poszliśmy w używkę Fendta. Super sprzęt ale bardzo ciężko znaleźć coś w rozsadnym stanie i wyposażeniu na rynku wtórnym
  • Odpowiedz
@CocoJambo14: zrobisz na koniec podsumowanie zalet i wad tych wszystkich traktorów które testowałeś?
Według mnie terminal s10 do nawigacji bije na głowę inne marki jest duży i nie musi być zintegrowany w cebisie przez co nie trzeba się co chwile przełączać między kartami
  • Odpowiedz
  • 0
@Harirrmal Zrobie takie podsumowanie. W MF też można zamówić oddzielny monitor do navi, tak samo w nowych Fendtach, z resztą juz w s4 można było dzielić monitor na pół i byl mega wygodny do navi.
  • Odpowiedz