Wpis z mikrobloga

@za_miske_zupy: @mirek63479: @thebearded0ne: pomijając fakt, że akurat Elon by sprzedał akcji za te 6mld USD (za 10 pewnie też) żeby skończyć głód na świecie - jak to krzyczą niektóre instytucje.
Ja nadal liczę na to, że chłop się #!$%@? i sam zaproponuje rozwiązanie nie patrząc na tych debili krzykaczy i będzie wiadomo, że problem głodu jest polityczny, a nie gospodarczy xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Tibor: Pytanie o głodujących jest głupie ale już nie to czemu, jako ludzkość dopuszczamy do wykorzystywania tak systemu społecznego, że pojedyncza jednostka z 8 miliardów na świecie może posiadać bogactwo kilkudziesięciu milionów innych jednostek.
  • Odpowiedz
@Tibor: Dobrze jej napisal, ja pracuje na produkcji na razie za 20zł na godzine ale codziennie sie staram pracowac ciezej i bardziej wydajnie, szef mnie dostrzeze dostane awans a lewaków dalej bedzie bolała dupa.
  • Odpowiedz
@Tibor: Marchna ma rację. Jakby Elon był dobrym człowiekiem to nie patrzyłby się na cierpienie tych biednych ludzi, tylko sfinansował ich humanitarną depopulację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz